Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Vagy fertőzés? :OO

Ez normális? Vagy fertőzés? :OO

Figyelt kérdés
a puncimban (NEM LEGbelül) ilyen fehér krém állagú izé van. először azt hittem, hogy vmi kosz szerűség,kiszedtem. de utána megint 'visszament'. ez valami fertőzés lehet, vagy normális? (nem csíp, nem viszket!)
2011. okt. 22. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez normális, úgy hívják fehér folyás! Eltérő mértékben mindenkinek van,a ciklusodtól függően különböző mennyiségű lesz!

Hány éves vagy,nézz ennek utána!

2011. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Sima feher valadek, ami termeszetes. Fertozes akkor lenne, ha nem feher lenne a szine, es budos, es viszket, tehat nem kell felned, mivel ez a fajta valadek minden nonek van.
2011. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Nem hinném, hogy aggodnod kellene emiatt, persze ha nem nagyon kellemetlen ez a "fehér krém állagú izé". Ha túl sokat észlelsz akkor fordulj doktorhoz!
2011. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tudom, hogy amit most írok, az undorító, de amikor kiszedem azt az izét,(kis bogyók,mintha nivea krém lenne)szét tudom kenni. van fehér folyásom már majdnem egy éve, de eddig nem ilyen volt. és ami még segíthet, az az, hogy midig csak egy helyen van ilyen bogyós, krémes izé, és mellette van rendes fehérfolyásom is !!
2011. okt. 22. 17:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Fürdesz,tisztálkodsz alaposan, rendszeresen?
2011. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen!
2011. okt. 22. 17:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Ha úgy ítéled, eltér a normális folyásodtól, akkor valószínűleg fertőzés. Gyakran darabos állagúnak tűnik. Ilyesmit sajna bárhol össze lehet szedni, és nem kell szégyenkezned, mert éppenséggel a túlzott tisztálkodás is okozhat, éppen azáltal, hogy megváltoztatja a hüvely természetesen enyhén savas ph-ját. Mondd el anyukádnak, h mit tapasztaltál, és keressetek fel együtt egy nőgyógyászt, vagy akár egyedül is megteheted (pl ha nem olyan a viszonyod anyuddal, vagy sokkal idősebb vagy, mint amilyennek gondollak :) )

2011. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz. Hány éves vagy?
2011. okt. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmi undorító nincs abban amit írtál.
2011. okt. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocs, az előző két válasz írója vagyok. Ha nem csíp és nem viszket a puncid, semmi baj. Hány éves vagy?
2011. okt. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!