Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ír fel úgy nőgyógyász fogamzás...

Ír fel úgy nőgyógyász fogamzásgátlót, hogy nem vizsgál meg?

Figyelt kérdés
Lassan 23 vagyok, soha nem voltam nőgyógyásznál. Kb. egy éve élek csak nemi életet. Ha mennék is ilyen orvoshoz, csak a tabi miatt, viszont nem akarok vizsgálatot, ha egy mód van rá...
2011. okt. 24. 19:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy tudtommal nincs a közelben női nődoki. De majd azért utánanézek alaposabban.

Nem váltogatom a partnereim, egyetlen férfivel voltam eddig együtt, aki a párom. Sőt, ő is csak velem.

2011. okt. 26. 12:25
 12/15 anonim ***** válasza:

Jajj, ti akkor nagyon aranyosak vagytok! De jó is lenne, ha sokan rendeznék igy életüket és nem 14 évesen kezdenék a szekszuális életüket, mert az úgy trendi!

Valószinüleg nem is lesz túl sok gondod a nőgyógyászattal, a szokásos és elkerülhetetlen szűrővizsgálatokon és a majd valamikori szülésen kivűl...

Talán ezért is érdemes alaposan körülnézned, érdeklődnöd egy jó doki felől, aki ha kicsit messzebb lakik az sem tragédia, hiszen nem fogsz naponta hozzájárni.

2011. okt. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hát igen, nekünk így jött össze a dolog. :) Nekem ez álomszerű fordulat volt. Szerintem nehezebb is lett volna leküzdenem párom előtti szégyenlősséget, ha tapasztaltabb lett volna.


Elvileg a városban nem, de a másik relatíve közel lévő megyeszékhelyen van női nőgyógyász.

2011. okt. 26. 16:27
 14/15 anonim ***** válasza:
Majd ha eljutsz hozzá, számolj be tapasztalataidról! Szoritok neked...
2011. okt. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Rendben van. Köszönöm!
2011. okt. 26. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!