Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit ajánlanátok ilyen tipusú...

Mit ajánlanátok ilyen tipusú felfázásra?

Figyelt kérdés

Kiskoromben egy reflux nevezetű betegségem volt,miszerint visszafelé folyt a vizelet egy része.Nem tudom lehet e köze hozzá,de manapság nagyon komoly felfázás szerű tünetekkel küszködöm. Ez kb 3-4 hónapja egyre súlyosabb.

Múltkor(2hete) az orvosom egy CEDAX nevezetű gyógyszert írt fel,amit beszedtem.Kb egy hétig nem volt semmi probléma,aztán szombaton megint begörcsölt a húgyhólyagom. Emellett szedtem egy CANTHARIS nevűt is,ami homeopátiás,de hatással nem találkoztam. Most egy SUPRAX nevű gyógyszert kaptam. Igazán már nem bízok a gyógyszerekben,mert előtte más antibiotikumot is szedtem,de haszna nem volt.Viszont volt egy gyógyszer,amit a régi háziorvosom írt fel(költözés miatt váltottam),aminek sajnos nem emlékszem a nevére(rózsaszín doboz,vízben oldódó egyszeri bevételes por).

Mivel eddig semmi nem használt,úgy gondoltam kipróbálok valami alternatívat,és ehhez szeretném a a segítségeteket kérni!!


2009. máj. 4. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A reflux az nem az, amikor a gyomorsav folyik visszafelé a nyelőcsőbe?
2009. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A reflux az én tudomásom szerint is az a betegség, amikor a gyomorszáj nem zár rendesen, és a gyomorsav visszajön. nem lehet, hogy kevered a szezont a fazonnal?

ami a húgyúti gondjaidat illeti: egy alapos urológiai vizsgálatnak kéne magad alávetni, ami magában foglal vizelettenyésztést, ultrahangos vizsgálatot, vérképet, esetleg hólyagtükrözést is. nőgyógyászzal sem ártana konzultálnod, ugyanis ezek a bajok gyakran összefüggnek az ivarszervekkel. ha élsz szexuális életet, a partnert is ki szokták vizsgálni, ugyanis a hólyaggyulladást szexuális úton is el lehet kapni. antibiotikumokat meg nem érdemes vaktában szedned, amíg ki nem tenyésztették a pontos kórokozót, ami a panaszaidat okozza. a leírásod alapján össze vissza szedtél minden sz@rt, örülhetsz, ha nem lettél rezisztens az összes hatóanyagra. (a rózsaszín tasakos por neve amúgy Monural, krónikus esetekben, hosszú távon nem ér semmit). a szakorvosi kezelések alatt annyit tehetsz magadért, hogy nagyon-nagyon sok vizet iszol. a zsurló, cickafark teák is elég jók. jobb, ha lemondasz a tamponhasználatról is. (ezeket nekem nőgyógyász-urológus mondta)az a fontos, hogy vedd kézbe a dolgot, és szakorvossal kezeltesd a panaszaidat, mielőtt még durvábban elfajul. utána már nagyon nehéz kilábalni belőle. remélem rendeződnek a panaszaid.

(egy szintén hólyaghurutra hajlamos nő)

2009. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!