Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most normális vagy mi a szösz?

Ez most normális vagy mi a szösz?

Figyelt kérdés
Ma jött meg (nincs 1 éve hogy megvan szóval gondolom rendszertelen elgégé) msotanában mindig hamarabb jött, de msot nem, 6.án kellett volna ha úgy nézem hogy mostanában mindig előbb jött 2-3 nappal. Még csak ma "jött meg" de semmi vér, csak ilyen barnás cucc...Ez a méhnyálkahártya még? Azt tudom hogy az eleje látalában barnás, de most el is állt...Szóval...Értitek na, nem úgy jön mint mikor menstruálok hogy folyik belőlem a vér, hanem hol van, hol nincs. Reggel eléggé megindult de azóta nem igazán van semmi. Ugye megjön rendesen? És ez normális? Tudom mi a barnázás, énis szoktam elején is végén is, csak msot ez furcsa...Érzelmi hulla voltam a napokban szóval eléggé esedékes hogy megjöjjön...:/
2011. máj. 10. 15:16
 1/2 A kérdező kommentje:
Najó ahogy így nézem elég hülyén fogalmaztam...De remélem értitek :D Amúgy 14 éves vagyok
2011. máj. 10. 15:19
 2/2 Minii Vikii ***** válasza:

Szia!

Ne ijedj meg, ez teljesen normális. Majd amikor úgy fog folyni, akkor meg az lesz a bajod. Addig örülj, míg csak kis mennyiségbe jön. A hangulatodtól, az étkezésedtől is függ, hogy mikor jön meg. A menstruációd pedig nem mindig azon a napon fog megjönni. Lehet, hogy jó néhány hétig, akár hónapokig is elállhat.

Remélem megnyugodtál, és ne stresszelj! :)

2011. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!