Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egészségügyi kaparásnál...

Egészségügyi kaparásnál észrevehető a terhesség?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 09:16
1 2
 11/17 anonim válasza:
54%
Te csináltál valaha terhességi gyorstesztet? És ha igen, mi volt az eredmény? Egyébként az UH-on, ahol a peteérést látta (ami valóban nincs terhesség alatt), a terhességet is látta volna. Már egy 6 hetest is ki lehet mutatni, nemhogy egy lassan három hónapost!
2011. nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

09:04

Olvasd el a kérdező válaszát mégegyszer... Aug 28-án normál menszeze volt, azaz innentől lehet számítani a terhesség kezdetét (ha egyáltalán van terhességről szó)

Az UH pedig Okt. 3-án volt, tehát max 5 hetes terhességről lehetett szó, és a 6. hét előtt elég bizonytalan, hogy az UH kimutatja a terhességet... De a 6 hetes is még elég korai UH.

2011. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Értettem. Tehát tesztet csináltál már? És ha igen, mi volt az eredmény?
2011. nov. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, azt mondta,hogy gratulálok,van egy tíz hetes terhessége! Aztán ultrahang és megint gratulált,ugyanis ketten vannak! De megint vérzek egy kicsikét meg nagyon fáj a hasam,derekam,szóval nem tudom mi lesz a vége!Azt is mondta,hogy azért nem derült ki eddig,mert nem olyan irányú volt a vizsgálat!Ma jöttem ki a kórházból,mert éjszakára bent kellett maradnom de azt hiszem vissza kell mennem holnap!
2011. nov. 6. 18:50
 15/17 anonim ***** válasza:

Gratulálok a babákhoz (remélem te is tudsz örülni nekik, és nem jöttek túl váratlanul).

A vérzések viszont kicsit aggasztóak. Megbizonyosodott az orvos arról, hogy egyik baba sem méhen kívüli terhességben van? Néha ezt nagyon nehéz észrevenni korai terhességnél az UH-n, de irtózatosan veszélyes. Legközelebb kérd meg, hogy mindenképpen bizonyosodjon meg róla, mert ha direkt azt nézi, hogy az-e, akkor nagyobb az esélye, hogy észreveszi.

De amúgy lehet normális a vérzés terhesség alatt, főleg az elején, csak gyakran utalhat méhen kívüli terhességre.

Mindenesetre sok szerencsét és boldogságot :)

2011. nov. 7. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Vérzés elmúlt,semmi panaszom! MÁR TUDOK ÖRÜLNI!!!!!
2011. nov. 10. 07:48
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem semmi micsoda kis túlélők :) Gratulálok, most már nagyon vigyázz Rájuk. Boldog babavárást!
2011. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!