Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy a lehető...

Mit tegyek, hogy a lehető legkevesebbet hízzak a terhesség alatt? NEM esztétikai, hanem egészségügyi okból.

Figyelt kérdés

A 3.gyereket várom,de sajna jelentős túlsúllyal (87-88 kg vagyok, az első gyereknél ez volt a 40.heti súlyom).

Mindkét gyerkőccel 9-10 kilót híztam -sajna maradt is rajtam.

Mit sportoljak, mit egyek, szerintetek? Ha van valaki akinek konkrétan ilyen gondja volt, és megosztaná velem a tapasztalatokat, örömmel venném!


2009. júl. 5. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

elsősorban okosan egyél! kevés szénhidrátot, cukros dolgokat ha lehet, akkor mellőzzed

rengeteg zöldség, párolva vagy nyersen, főzelékek, és naponta inkább többször egyél kevesebbet.

én is diétázom, bár még nem kell annyira,mint az előző terhességemnél, de odafigyelek. én sem vagyok gebe, de nekem a cukor miatt kell.

jó babavárást

2009. júl. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A lényeg,hogy többször keveset,kevés édességet,főleg sütikre gondolok.Az ételeket mindig azonos időben próbáld elfogyasztani,mondjuk 3 óránként.Egy ismerősöm javasolta még akkor,mikor a 3.gyerekemmel lettem terhes,79kg-ról indultam és 72-vel mentem a kórházba szülni.Utánna is betartottam és lement a szoptatás alatt még 10 kg.A 4.terhességemet igy 62kg-mal kezdtem és 69kg-mal mentem szülni.Nem tudom attól-e,hogy igy étkeztem,de nekem bejött.Pedig ettem csokit és más édességeket,a cukor kivételével,de csak módjával.Próbáld meg,hátha sikerül neked is!Kitartás!További jó egészséget!

2009. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szió

Mindenképp többször kevesebbet egyél,18:00 után könnyüeket:husi,hal,tejtermék,puffasztott búza/rizs,reggel kevesebb szénhidrát,inkább gyümölcs,de semmiképp ne hagyd ki a főétkezést ami nagyon fontos

30hetes kismami

2009. júl. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!