Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a legjobb gyógyszer,...

Mi a legjobb gyógyszer, kezelés. Akármi, ami bakteriális hüvelyfertőzésre való?

Figyelt kérdés

Voltam dokinál, kiírta a gynoflor hüvelytablettát, és a zitrocins nevű gyógyszert. Nem tudom mennyire lesz hatásos, mert én már szedtem nagyon sok mindent, hiszen már 1,5 éve van fertőzésem, nem múlik el...

Valaki járt már így? Ki lehet belőle gyógyulni?? Tapasztalatok??? Kérlek, írjatok minél több dolgot, mostmár nagyon félek, mert a barátom akár el is hagyhatna, mert már jó ideje nincs szex! :S


2009. máj. 5. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Átérzem a bajod! Nekem nem folyamatos de időszakos! Mindig visszatér! Mindig más és más gyógyszert kapok! Egy ideig hat aztán kezdődik minden az elejéről! Ki lehet gyógyulni mert most hogy lekopogjam már fél éve semmi bajom! Csak küzdeni kell ellene! Jaj és a pasik! Hát még egy kicsit tartson ki! Próbáld meg másként kielégíteni!! Remélem sikerül!! Kívánom h gyógyulj meg!
2009. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. másfél éve van ez a hüvelyfertőzésem... Nekem is már felírt a doki annyi mindent, de szinte nem is enyhültek a tünetek.

Én elkezdtem Grapefruit cseppeket inni, úgy vettem észre, hogy nagyjából ez segít.

Nem múlik el tőle teljesen, de nagyon minimális a tünet.

Ez is ilyen baktériumok, gombák ellen jó, immun erősítő.

Ártani nem ártasz vele, próbáld ki, ha gondolod! :)


Nekem már elment a kedvem a sok antibiotikumtól, kúpoktól... Több 10e Ft elment a kezelésekre és semmi. Hihetetlen...

2009. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Én még attól félek, hogy méhszáj sebem lesz, hiszen olyan rég óta fennáll ez a fertőzés... :(
2009. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hali!! Köszi a válaszokat, én is ki fogom próbálni azokat a cseppeket, és komolyabban rá fogok állni, mert eddig nem nagyon foglalkoztam vele!! Csinálok vmi kúraszerű dolgot....és írok, ha lesz vmi hatása! :) Méhszáj seb nem fog tőle kialakulni, az csak szülés után jelentkezhet! Ezt doki mondta! ;) Írjatok, ha tudtok még valamit, köszi!
2009. máj. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!