Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan gyógyszer, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan gyógyszer, vagy kezelés ami kiöli az emberből a szerelem/egy társ utáni vágyat?

Figyelt kérdés

Szóval az a gondom, hogy bár hiába próbálkozok egy barátnőt találni magamnak, egyszerüen mindenki kikosaraz.

Sajna elég ronda vagyok. bár hiába vagyok kedves/aranyos a lányoknál, mégsem teccem nekik.

Már belefáradtam az udvarlásba, inkább már szeretném magam inkább valahogy 'kikezeltetni' ebből a nők utáni áhítozásból.

Tudtok valami módszert?


2011. okt. 10. 20:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
kasztráció
2011. okt. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Törődj bele abba, hogy egyedül vagy...durván hangzik, de sztem ez is egy megoldás.
2011. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de nem a szex hiányt, hanem az érzelmet kellene legyürnöm. :S
2011. okt. 10. 20:21
 4/22 anonim ***** válasza:
Az antidepresszánsok konkrétan zombit csinálnak belőled. Esetleg a lobotómia. De mindkettő a szar legalja, abban biztos lehetsz.
2011. okt. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Figy én se erőltetem. Bár fiú ismerőseim azt mondják csinos vagyok ( mindnek van barátnője) de eddig rám se talált rám a szerelem :) Én már tökéletesen beletörődtem nem is gondolok rá, nem is hiányolom :) Azt mondják még fiatal vagyok és rám talál a szerelem, de már nem is érdekel :) Azért kitartást, előbb-utóbb úgyis beletörődsz :) Vagy sikerül, de nem nyomulással fogod tudni elérni :)

17/L

2011. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

21 éves vagyok.


azok az antidepresszánsok, azok inkább jobbkedvre ösztönzik az embert.

2011. okt. 10. 20:29
 8/22 menta34 ***** válasza:
Kezdj el sportolni valamit nagyon intenzíven. Az majd leköt, lefáraszt és javítja a külsőd is:)
2011. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
De jó lenne egy ilyen gyógyszer.
2011. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A legjobb gyógyszer/drog a motor. Ez elveszi a kedved a lányoktól, legalábbis nálam bevált, már 2 éve:) 18F
2011. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!