Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A gyógyszertári (orvos által...

A gyógyszertári (orvos által felírt) kénes krém a miteszerekre is jó?

Figyelt kérdés

Úgy értem 14 éves lány vagyok,és mesélte a bnőm hogy talált vmi kéntartalmú krémet otthon és neki jó volt a pattanásaira és mitteszereikre...akkor gondolom ez is jó,végülis fertőtlenít.nekem meg az ekcémám miatt úgy is van ítthon kénes krém:)


Sürgősen válaszoljatok légyszi:)és minnél többen.


2009. jan. 4. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A már meglévő mitesszerek ugyan nem fognak kiugrálni tőle, azokat előbb kozmetikussal ki kell nyomkodtatni, de megelőzésre és pattanásokra valóban jó.
2009. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2009. jan. 5. 17:47
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem is jó!mégmeg sem fordult a fejemben edig otthon egy rakásra állnak a kén tartalmú krémek.Azt hiszem most már én is kipróbálom mert nagyon csúnya pattanásos az arcbőröm :)
2009. jan. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hehehe,hát sok sikert hozzá,kívánom hogy válljon be.

am kösz:)

2009. jan. 5. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:

neked is viszont kívánom

:DDD

2009. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszí:D
2009. jan. 7. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!