Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol csókolóztatok először,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol csókolóztatok először, hány éves korotokban? Olyan volt amilyennek elképzeltétek az "első csók" varázsát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 2. 19:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én még csak a képzelgésnél járok, remélem, hogy nem olyan lesz amilyennek elképzelem, hanem sokkal jobb. Csak történne már meg. 15/l
2011. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nem kell siettetni :) Jönni fog és jó lesz! 16 éves vagyok és először csókolóztam pár hónapja :) Nem bántam meg hogy ennyit vártam vele, pedig lett volna alkalmam korábban is ;)
2011. ápr. 2. 19:28
 3/30 anonim ***** válasza:
21%
hellósziia nem csókoloztam még.:DDD vagyis igen,de ugy isten igazából olyannal nem akit még szeretek is :D
2011. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
én 18 évesen csókolóztam először. eszméletlen volt. el sem akartam hinni, hogy ez a gyönyörű lány velem csókolózik. nagyon jó érzés volt. azóta is emlékszek rá.ő az első barátnőm, direkt nem is akartam hamarabb csókolózni.
2011. ápr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 napietus ***** válasza:
100%

én 15 voltam, és a legjobb barátommal csókolóztam először :) jó volt nagyon, bár sosem jártunk igazán együtt. csak néha egymásra találtunk...később is...nem tudom, nem voltam szerelmes, de maga az érzés senkivel nem volt annyira jó, mint vele, évekig. amíg meg nem ismertem a férjemet :)


29/N

2011. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 napietus ***** válasza:
100%
ja, még annyi, hogy rengeteg jó dolog történt velem azóta az életem során, boldog vagyok a férjemmel, de azt a nyári délutánt a teniszpályán sosem fogom elfelejteni :) pedig nem nyertem egy szettet sem :P (gondolhatjátok, mennyire tudtam a labdára figyelni :D
2011. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
én csajjal előbb csókoéóztam mint fiúval...
2011. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

13 éves voltam, nyáron egy fiú elvitt sétálni, naplemente volt, egy kis dombocskán álltunk, a tetején sziklakert volt.

Az egész olyannak tűnt, mint a filmekben.

2011. ápr. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém elég sz***l alakult. Általánosban volt osztálytársunk egy csajszi. Nem is nézett ki valami jól meg hülye is volt. Viszont benne volt ilyenekben. Valahogy találkoztunk a faluba mondtam neki gyerünk le a híd alá smárolni, benne volt. Ennyi. Viszont a szüzességem elvesztése az durva jó volt, de azt majd ha az lesz a kérdés....
2011. ápr. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen a tablóbálomon, igen, nagyon varázslatos volt! :D Meg az is varázslatos, hogy azóta nemvolt komoly kapcsolatom... Most vagyok 21 :/
2011. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!