Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha csak egy egészségügyi...

Ha csak egy egészségügyi kaparásom lenne akkor is csinálnak lamináriás tágitást? Még nem szültem de sajnos egy ilyen mütétem lesz .

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 20:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csinálnak ilyet, vagy hasonlót mert anélkül nehezebb lenne.
2009. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenféleképp. Ezzel kíméletesen lehet a méhszájat kitágítani.
2009. máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen mindenképp kell tágítás. Laminár pálcát helyeznek fel, amely nedvesség hatására megduzzad, ez 6-8 óra alatt kitágítja a méhnyakat. Nagyon kellemetlen szúró érzés. Utána én nagyon görcsöltem (erős mensis görcs) és hánytam is. Eü okból kellett nem ab. volt. Nagyon féltem hogy nem tudok majd kihordani egy terhességet, de gond nélkül kihordtam.

Készülj rá a fájdalomra és akkor nem lesz olyan vészes.

2009. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt, nem feltétlen fog neked is fájni.
2009. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Szia.

Nekem is volt és nem kaptam semmilyen tágítót.Annyi volt hogy az orvos bejött és közölte hogy fél óra és visznek műteni.

2009. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha van idő feltenni a tágítót felteszik és ha nem szültél akkor.

Nem akarok senkit ijesztgetni, nekem alig tudták feltenni és annyira fájt, hogy utána nem tudtam a saját lábamon visszamenni a kórterembe, majdnem elájultam. Amikor tágult, az már nem fájt. (missed ab.-om volt)

2009. máj. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 lovász márta válasza:
45%
hello nem tudom miért de kiírja a nevem de nem érdekes engem júliusban lamináltak és utána augusztusba szeptemberben és októberben is műtöttek útolsó 3műtétnél nem kaptam ilyen laminálást hogy miért nem tudom.de ha nem szültél és nem volt még ilyened akkor lesz 1perces fájdalom kilehet bírni sok sikert kívánok:(
2010. okt. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ott, ahol lenne a műtét
2014. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég rosszul hangzik
2014. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!