Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap mennem kell nőgyógyászh...

Holnap mennem kell nőgyógyászhoz. Leborotváljam magam ott lent?

Figyelt kérdés

Nagyon ciki kérdés, tudom, de fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Voltam már nőgyógyásznál, de akkor úgy mentem oda, hogy dzsungel volt a lábaim között, és nagyon cikinek éreztem. Most megint mennem kell, de attól is félek, hogyha meg leborotválom, az is ciki lesz, mert tudni fogja, hogy csak azért tettem meg, mert mentem hozzá, ugyanis még szűz vagyok. Mit csináljak? Csupaszon vagy természetes szőrzettel?


Előre is köszönöm a választ!


2009. máj. 7. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Aki szűz, az is borotválhatja magát. Én se (csak) azért csinálom, mert szeretkezés közben akkor érzékenyebb, hanem, mert nekem így higiénikusabb is.

Ne azzal törödj, hogy az orvos mit gondol (valószínüleg nem is gondol semmit, nem törődik ő ezzel) hanem úgy csináld, ahogy neked jó.

2009. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd úgy, ahogy máskor is szokott lenni. Ha nem borotválod, menj úgy.Nem fogja az orvost zavarni, semmi ciki nincs benne! Emiatt ne szégyenkezz!! L/19
2009. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog gondolni semmit, mivel ez neki mindennapi rutin, nem olyan szemmel nézi mint egy átlag férfi.

Úgy tegyél, ahogy eddig.

2009. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóval egyet értek. Higiénikusabb ha borotválod még akkor is ha szűz vagy! Nem fog hülyének nézni, nyugi, ő mindennap csak ezt látja...

Ne parázz, nem olyan vészes! :)

2009. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A nőgyógyászt egyáltalán nem érdekli, hogy szőrös vagy nem szőrös. Csak tiszta legyen, és kész. Elég, ha megmosod előtte.

Amúgy meg természetes állapotában hagyott puncit is lehet teljesen tisztán, higiénikusan tartani! Sőt, olyan nőgyógyász is van, aki szerint a szőr még higiénikusabb is. A lényeg a rendszeres tisztálkodás, higiéniára odafigyelés - és ez független a szőrtől.

A szőrös punci amúgy egyáltalán nem ciki, sem orvos, sem (értelmes) pasi előtt!!!! Ez csak mai divathóbort, hogy csupaszítani kell, sőt egyesek még képesek ott gyantáztatni is - brrr, ez kész önkínzás! Én is fiatal vagyok (huszonéves), de soha nem volt még gondom abból, hogy egyáltalán nem borotválom. (Kiv. ha strandra megyek, de akkor is csak fent a szélét.)

2009. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. máj. 7. 17:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érdekli hogy milyen csak tiszta legyen látott már ilyet is megy olyat is .Ahogy te jobbnak látod úgy csináld.
2009. máj. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!