Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életemben először fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben először fogok jövőhéten nőgyógyászhoz menni. Leborotváljam, ahogy szoktam, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne borotváld le de neis legyen azért gazos.nem a nőgyógyásznak kell leborotválnod hanem a barátodnak :D
2010. jan. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy jobban érzed magad, engem pl nagyon zavar ha szőrös vagyok amikor dokihoz megyek. Őt meg nemérdekli:D
2010. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

figyelj hetente többszáz puncit lát. nem azzal fog foglalkozni, hogy mennyire szőrös vagy csupasz. a te puncid csak egy lesz a többszázból.

ne parázz a szőr miadt :D és légy bátor.

2010. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Borotváld le! A csupasz punci, az egyik legszebb látvány amit férfi elképzelhet! ;)


A nőgyógyásznak könnyebb úgy bizonyos tüneteket észrevennie, ha nem nehezíti semmi a láthatóságot, de ha dzsungeles, végülis akkor sincs gond.


De megnézném milyen lesz a végeredmény. :) Ha már ilyeneket kérdezel. :)

2010. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
figy mutasd meg borotválást előttés után, és megmondom melyiknek örülne jobban a doki, és legközelebb úgy mész. nemjóötlet?:D
2010. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

én tegnap voltam dokinál.frissen borotváltam magam és egy picit elbénáztam és megvágtam magam.Ő meg egyből észre vette és elég kellemetlen volt.Meg is jegyezte,h "jaj,ezek az új divatok"...szóval bánom,h leborotváltam,szerintem ne tedd.

18/l

2010. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó.jujj :D kellemetlen lehetett
2010. nov. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!