Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mennyire egészségtelen?

Ez mennyire egészségtelen?

Figyelt kérdés

Nem gyenge a vérzésem,de nem is olyan erős. Közepes :-)

Na és reggel suli előtt(kb. 7 óra körül) rakok be tiszta betétet,ha haza értem fél kettőkor rakok be megint tisztát(am super fajtájút használok) és éjszakára (fürdés után) újra tisztát,de éjszakait. Ez mennyire egészségtelen?


2011. nov. 6. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
semennyire :)
2011. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te látod,mennyire telik meg a betét,bár szerintem az erősebb napokon ennél kicsit sűrűbben kell cserélni.
2011. nov. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak: persze,néha tesi előtt is cserélek,főleg az 1-2-3. napon.
2011. nov. 6. 11:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Az jó, és esetleg tesi után is, hisz a mozgástól intenzívebb lehet a vérzés is,meg meg is izzadsz.
2011. nov. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kicsit gyakrabban cserélném, akkor is, ha nincs teljesen tele. Ugyanis a bacik könnyen elszaporodnak benne, ideális hely nekik. Én a gyengébb napokon is kb 4 óránként kicserélem, kivéve éjjel. Nem csak félre beszélek, volt régebben problémám a ritkább cseréből (gombás-bacis kevert fertőzés).
2011. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!