Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb vény nélkül...

Melyik a legjobb vény nélkül kapható hüvelygomba elleni szer?

Figyelt kérdés

Tabletta vagy kúp? Canesten, Pevarl G, Betadine (vagy vmi ilyesmi). kinek melyik jött be jobban és ezek mennyiért vannak? mikor jó ezeket haszálni nagyon a betegség elején, csak akkor hat?


Az a helyzet, hogy ugy érzem hogy megint előjött a gombám a sok stressz miatt (érettségi). dokihoz most nem tudok menni,mert csak hétfőtől rendel,meg vmi nincs rendbe a TAJ-ommal és azt is csak hétfőn tudjuk rendezni (de tanulói jogviszonyban vagyok, szóval biztos vmi hiba van)! Canesten hüvelytablettát már sokat használtam,de nekem az nem ér semmit sem. Most kenegetem magam krémmel (Canesten), meg intimzuhanyt is használok, mosom magamból kifelé a sok darabos "moszatot"


Kérlek ne szóljatok le, nagyon jól ismerem már ezt a népbetegséget, dokihoz majd megyek csak hétvégéig ki kell huznom valahogy. tudom a páromat is kezelni kell, de már 2hete nem láttuk egymást,szóval ez nem a szextől van, tényleg az érettségi miatti aggodalom!


2009. máj. 7. 21:38
1 2
 11/14 anonim válasza:
Mostanában a vagilactot ajánlják nagyon. Bővebb infót találsz róla a weboldalán ( [link]
2013. jan. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy tényleg elég szar dokid lehet, ha hüvelygombára felír neked antibiotikumot, és ne is várd, hogy elmúljon, ha azt be is szeded. A pasidnak meg részvétem.
2015. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Gynoflor vény nélküli hüvelytabletta jó.A canestenért elkérnek egy valag pénzt,aztán annyit ér,mint halottnak a csók!Orvossal,ha feliratsz a Klion nagyon jó,mint kúp,valamint a Mycosyst kapszula.
2017. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Utolsó válaszoló: úgy van.. kár, hogy rögtön utána újra előjön és keseríti tovább az életem.. Egy szóval nincs tartós hatása egyiknek sem az összes általad felsorolt közül. Annyit segített csupán, hogy enyhítette a tüneteket. Amíg szedtem már a 3. napon megszűnt a problémám, most hogy végeztem az egésszel ismét itt van :/
2017. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!