Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? Lehet, hogy...

Mi lehet a baj? Lehet, hogy aranyerem van?!

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen feltennem a kérdést de az a helyzet hogy amikor elmegyek wcre utána véresnek látom a wcpapírt először azt hittem hogy majd elmúlik de nem így lett aztán szóltam anyunak hogy valami nincs rendben velem ő meg azt mondta hogy nézzem meg mert ha van a székletemen is vér akkor nagy valószínűséggel az és volt de azóta még nem szóltam neki bár én eléggé megijedtem anyu szerint el fog múlni bár én ebben nem vagyok annyira biztos nem tudom hogy mit csináljak :( és igazából csak az a baj hogy még szerintem elég fiatal vagyok ehhez meg 16 vagyok és én úgy hallottam hogy ez csak idősebb korban van és főleg férfiaknál de ha nem aranyér akkor mi lehet? :(
2011. nov. 7. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a székleted véres, az nagyon nagy para. Orvos! Ez nem tréfa dolog!
2011. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és mit fog csinálni az orvos? még nem nagyon voltam ilyen bajjal csak megfázás meg ilyenek nem nagyon tudom... :/
2011. nov. 7. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Attól függ, hogy honnan jön a vér.
2011. nov. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van aranyere.
2011. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aranyér kortól függetlenül bárkinek lehet.
2011. nov. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy aranyér, de lehet más is. A véres székletet valóban komolyan kell venni. Lehet, hogy csak aranyér vagy egy repedés, de lehet polip is vagy legrosszabb esetben akár ráknak a jele is, bár ez az esetedben nem valószínű, mert elég fiatal vagy. Valószínűleg egy kisebb műszerrel meg fogják nézni a végbeledet és ha aranyér, akkor az rögtön kiderül. Ha esetleg mégsem az, akkor lehet, hogy tükrözést fognak javasolni.
2011. nov. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!