Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nőgyógyász lenne az apátok,...

Ha nőgyógyász lenne az apátok, akkor ti hagynátok magatokat vizsgálni általa?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm apja fogorvos, és ő kezelei a lányát is, innen jutott eszembe ez a kérdés..


És ha anyukátok, vagy testvéretek (fiú/lány) lenne nőgyógyi?


2011. nov. 9. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

apukámhoz biztos nem mennék de anyukámhoz és fiú testvéremhez se!

viszont ha a nővérem lenne az akkor szerintem igen!

2011. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Max ha a férjem lenne nőgyógyász, hozzá mennék :) De más családtaghoz/rokonhoz/baráthoz/ismerőshöz nem.
2011. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
73%

14:04


"egy régi ismerősömhöz járok, a magánéletben is találkozunk olykor"


és nem kinos a találkozás?? Beszélgettek is olyankor? egymás szemébe tudtok nézni? irtó fura lenne nekem...

2011. nov. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Húú, án nagyon nem szeretnék találkozni a privátéletben sem a nőgyógyásszal, sem az aszisztensével...


Ez főleg kisebb településeken lehet gond...

2011. nov. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem kínos találkozni. Persze, szoktunk beszélgetni, de olyankor teljesen másról. :) Elég hosszú keresgélés, és sok doki "elfogyasztása" után úgy döntöttem, elmegyek hozzá, mit veszíthetek? Az első vizsgálat kínos volt, azóta viszont sokkal kevésbé érzem magam feszültnek, ha ő vizsgál, mint ha más. (Terhesség alatt más is vizsgált, a kórházban pl, míg be nem ért.) Az orvos-beteg kapcsolat baromira bizalmi viszony, és nekem könnyebb egy ismerősben bízni, mint egy idegenben.
2011. nov. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én semmilyen rokonomnak nem hagynám, hogy Ő vizsgáljon meg, sőt! Apámnak van egy ismerőse, és amikor nőgyógyászt kerestem magamnak, mondta, hogy menjek hozzá. Na de még azt sem. Ugyan nem beszélgetnek sokat, de nem tudnék olyan nőgyógyászhoz járni, akivel apám, vagy bármelyik rokonom jóban van a magánéletben.
2013. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!