Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen mellékhatások jelentkez...

Milyen mellékhatások jelentkeztek nálatok fogamzásgátló szedése közben?

Figyelt kérdés

Főleg a súlyosabbakra gondolok. Pl trombózis, daganat, stb.

De jöhetnek kevésbé súlyosak is.

Ha írtok légyszi írjatok kort, és azt hogy dohányoztok-e vagy sem, valamit azt hogy rendszeresen sportoltok-e.

Köszönöm


2011. nov. 9. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Nálam semmilyen mellékhatás nem volt,tényleg semmi. Nem dohányoztam és nem sportoltam rendszeresen.

7évig szedtem.

Most tavasszal abbahagytam, azóta sokkal nagyobb az étvágyam,amitől hízok-de legalább elkezdtem rendszeresen sportolni,muszáj.

És ami a még rosszabb,hogy tele vagyok pattanásokkal,ami előtte sose volt.

2011. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad, várok még több tapasztalatot, amik ha a fennt leírtaknak megfelelnek 100%os minősítésben részesülnek.:)
2011. nov. 9. 18:19
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálam csak a libidóm csökkent le a gyógyszertől. Sokkal jobban kívánom a szexet a 7 napos gyógyszerszünetben. Mást nem vettem észre.

21L nem dohányzom és nem is sportolok, pedig nem ártana...

2011. nov. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igazából hiába nyomják, hogy az életmód, befolyásoló ténylező, de nem azon múlik igazán.

Osztálytársam 18 évesen kapott tőle trombózist, pedig nem dohányzik és rendszeresen sportol.

Csak éppen nem csináltak vérvizsgálatot...

Mondjuk ez is olyan, hogy ki szedi be így...?

Ha előtte nem volt semmilyen hormonzavaros tüneted, és megvizsgálatak rendesen akkor nem lesz bajod.

2011. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én hallottam olyat, hogy haza jött a csaj Olaszo.ból, és agyvérzést kapott - állítólag a fog. gátlótól. Kb. 25 lehetett.


Nekem olyan volt, hogy tiszta idegbeteg lettem tőle, még jobban visszeresedett a lábam, ezért már nem is szedem. Én nem cigizek, bár nem is sportolok.

2011. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

19:17 vagyok

nekem is csökkent a libidóm!

2011. nov. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És ti nem féltek a komolyabb mellékhatásoktól?

Mert én konkrétan eléggé félek...ennek ellenére beszedem. De azon gondolkodom hogy nyáron tartok egy kis szünetet.

Mennyi időnként érdemes szünetet tartani?

2011. nov. 9. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:

szia!


Lindynette 30-at szedek lassan 1,5 éve. A mellékhatások szépen sorban jelentkeznek. Először csak a fejfájás a vérzés előtt (a doki mondta, hogy a gyógyszertől van), utána már magas vérnyomás is, valamint libidócsökkenés annyiban, hogy nehezen " lendülök bele" egy kicsit.

És állandóan szúr a petefészkem. Felváltva, de főleg a bal. évente ezért is járok szűrésre.


Valamint, ez nem mellékhatás, de állítólag az én gyógyszerem peteérés gátló.na, szerintem tegnapelőtt peteérésem volt, ugyanis egy csepp vér jött, meg valami rózsaszín katyvasz. Akkor miért szedem?

2011. nov. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja, elfelejtettem, hogy nem dohányzok, de nem is sportolok rendszeresen. Viszont, ha ez számít, csak gyalog járok, és sokat futok a kutyámmal. Bár ez nem sport, csak mozgás.
2011. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nőtt a mellem, hüvelygombám volt meg hólyaghurutom,plusz egy kis pecsételés a második hónapban. Nem dohányzom,nem sportolok.


17/L

2011. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!