Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik fogyókórás fogamzásgátló?

Létezik fogyókórás fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Neten a Belarát hozta fel, de rákattintva az oldal nem található, többi linkben pedig nem volt értelmesnek tűnő gondolat.


Tri-Regolt szedtem, nem volt vele bajom, utóbbi időben ráfogtam a gombásodásra való hajlamot,így abbahagytam. A napokban akarok bejelentkezni a magán nőgyógyászhoz, de előtte tájékozódok gyógyszerek terén..


Van olyan foggátló, aminek étvágytalanság a mellékhatása? Jól jönne:D


2011. nov. 8. 12:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Ugye ez a kérdés csak vicc?

--

Még egy: nem véletlenül kaptál magas hormontartalmú Tri-Regolt. Ráadásul gombásodásra való hajlamon MINDEN fog.gátló okoz, mert megváltoztatja a hüvelyflórát. Ha az egyiktől gombásodsz, a másiktól is fogsz.

2011. nov. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nem vicc ez a kérdés...De gondolom ezzel azt akartad sugallni, hogy én milyen hü-lye vagyok?


Gratulálok hozzád, mert emberi hangnemben nem tudsz megszólalni, és árad belőled a rossz indulat! Nagyszerű társaság lehetsz az életben -.-"

2011. nov. 8. 12:24
 3/23 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen fogamzásgátló! Egyébként nem törvényszerű az sem, hogy hízni kellene tőle, ilyen okból ki lehet próbálni másikat, mindenki másképp reagál egy-egy fajtára. Ami a gombásodásra való hajlamosítást illeti, az ellen érdemes hűvelyflóra helyreállítót alkalmazni, akár megelőzésként is.: [link]

Csak megjegyzésként: Kicsit érzékeny vagy, nem hiszem, hogy rosszindulat vezérelte az első válaszolót, csak neki nagyon egyértelmű a kérdésedre adható válasz.

2011. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Minek a fogamzásgátló? :( Úgy féltelek tőle titeket!
2011. nov. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Akkor mivel védekezzünk? Gumi a férjemnek nem tetszik..inkább nem szexel, csak ne gumizzon...

Most is arra vár, hogy újra szedjek gyógyszert, mert ő gumit nem vesz fel...

2011. nov. 8. 13:32
 6/23 anonim válasza:

Szerintem sem akart rosszat az elso vàlaszolo,valahol mèg èrtem is a reakciojàt.

Azt senki nem mondja,hogy hulye lennèl!Viszont èn is furcsàlom a kèrdèsed.Sok mindent hallottam màr a fog.gàtlokrol,mellèkhatàsokat,negativ,pozitiv tapasztalatokat,fèlelmeket,de azt mèg nem,hogy valaki fogyokuràs fog.gàtlot keresett volna.

A mai fogamzàsgàtlok màr nem tartalmaznak annyi hormont,mint règen,ha hizol,nem feltètlenul a fog.gàtloban keresendo a hiba.Azèrt emlitsd majd meg az orvosnak ha ilyen aggodalmad van,biztos figyelembe veszi a gyogyszer feliràsànàl.

Sportolj,ètkezz egèszsègesen,nem lesz baj.

(Azt màr csak zàrojelben jegyzem meg,hogy a fogamzàsgàtlonak nem is az a feladata,hogy fogyjon ès ètvàgytalan legyen tole az ember...)

2011. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

(facepalm)

Sikerült neked is egy ilyen.... nem is tudom mit mondjak rá.

Férfinak lenni ott kezdődik, hogy megvéded azt, akit szeretsz. Ha ennek a gumi az ára, akkor úgy.

Hozzáteszem két évig éltem együtt olyan lánnyal, aki sosem szedett fogamzásgátlót, ritkán használtunk gumit, mégsem lett baba - mivel nem akartuk. Szó nélkül vettem föl a gumit(természetesen én is szereztem be), ő is többször fölhozta, hogy szed bogyót, ha szeretném, de az egészsége nekem többet ért, úgyhogy mindig lebeszéltem róla.

Férfit kéne választani hozzá. Ennyi.

2011. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

13:18-nak!

Nemkívánt terhesség ellen szükséges rossz, a terhesség megszakítás helyett.

Ennél sem nagyobb a kockázati tényező, mint a nyugtatók, altatók, fájdalomcsillapítók, antidepresszánsok már-már mértéktelen fogyasztása. Ezek nagy részéhez orvosi kontroll nélkül lehet hozzájutni, és a vényhez kötötteket is maguk az orvosok írják fel ha kell, ha nem, pedig ezeket lehetne helyettesíteni természetes szerekkel is. Ettől nem félted őket?

2011. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

"biztos figyelembe veszi a gyogyszer feliràsànàl."

Bocsánat, de ez naiv felfogás. Korlátozottak a választási lehetőségek, ha lenne ilyen gondolod a kérdező lenne az egyetlen, aki kérné? Arról nem is beszélve, hogy az orvos választását tovább szűkíti, hogy honnan csengetnek vissza neki egy keveset...

2011. nov. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

"Férfit kéne választani hozzá. Ennyi."


Okés, akkor beadom a válást, azzal az indokkal, hogy a férjem nem akarja felvenni a gumit (úgy, hogy én nem erőltetem, mert szednék gyógyszert, csak találjak normálisat)...


Átgondoltad te ezt?!k.urvára felidegesítettél, mert az én férjem a legcsodálatosabb férj egész világon, de ha neki nem kell a gumi, akkor nem fogom erőltetni!

Amúgysem ismered a szexuális szokásainkat, (nem is foglak beavatni) de ha neki (sőt, nekem sem tetszik a gumi) akkor hagy ne válasszak már másik pasit...gyaaa hol az eszed????!!!!


Szerintem férfi ne szóljon hozzá a női dolgokhoz..

2011. nov. 8. 13:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!