Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen jó győri női- nőgyógyás...

Milyen jó győri női- nőgyógyászokat ismertek, kihez érdemes menni (lennt lényeg)?

Figyelt kérdés

Elég szégyenlős vagyok,ha nem privátbe megyek hozzájuk,akkor is van külön vizsgálórész,nem szeretném hogy az asszisztens belásson,elhúzzák a függönyt és minden esetben van mellvizsgálat,muszály a mellvizsgálat is,mert azt hallottam azt kérni szokták?

Zoknit fennt lehet hagyni,és hogyan vizsgálnak?


2011. nov. 10. 10:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Dr. Csenge Titanilláról már hallottam állítólag elég fiatal,de jó orvos,kár hogy nincs kép róla.köszi a válaszokat.


Azt tudom ,hogy egy igen fital kiskamasz melyik nőgyógyáshoz mehet,de hogyan vizsgálják meg az nem tiszta,mert valahol írták,hogy van végbélem keresztül történő kitapogatás és valahol meg hüvelyből vesznek mintát pálcikával.És 12-13 éves kislánynál,mert az ismerősőm még az,nem tudni melyik változatra kell számítani.a teljesen részleted vizsgálatot nem tudom hogy zajlik,biztos van valami oldal,ahol lépésről-lépésre le van írva.

2011. nov. 10. 11:43
 12/20 Jubilee ***** válasza:
Ritkábban kell egy szűz lánynak nőgyógyászhoz menni, de bizony ez is előfordulhat, és az orvosnak ez nem lesz újdonság. Ilyenkor panasztól függően történik vizsgálat. Amikor csak lehetséges a hüvely és méhszáj vizsgálatát el szokták kerülni, de amennyiben ez feltétlenül szükséges, elvégezhető ez egy speciális eszközzel, a vaginoscoppal. Ez a műszer vékony, és alkalmas arra, hogy a szűzhártya megsértése nélkül is ellenőrizni lehessen, mi is van odabent. Néha sor kerülhet a végbélen keresztül történő vizsgálatra, de csak indokolt esetben. Általában a has felől végzett ultrahangos vizsgálat is elegendő.
2011. nov. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, egy kis segítség.

2011. nov. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van még egy. Előző voltam.

2011. nov. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, utolsónak meg a részletes linket.


Azt szeretném még megkérdezni,hogy a kacsa az milyen hosszú és mennyire széles eszköz sacra?-Mert azt írják csak kicsit kellemetelen és a barátnőim közül többnek fájt amikor ezt bevezették,hiába szóltak.


És amit még írtam a gyerekgyógyászatról van még valahol link,mert igen fiatal kislányról lenne szó,akit érdekelné 12,5 évesről?


Azért ha eltökéltem magam,hogy megyek én elsőre nem szeretnék mellvizsgálatot,remélem ezt majd tiszteletben fogják tartani,a hüvelyi is elég megalázó lesz,mert nagyon szégyenlős vagyok kiskorom óta.

2011. nov. 13. 12:30
 16/20 anonim ***** válasza:

CSak és kizárólag rajtad múlik, hogy milyen vizsgálatot csinálnak!

Ellenedre semmiféle vizsgálat nem történhet! Ha a melledet nem akarod, akkor nem fogják, ne hagy magad.


Az előző linkről annyit, hogy nagyon jó, kivéve azt a kicsi részt, hogy olyat is kérdezhet az orvos hogy szoktál-e (estleg milyen gyakran, hogyan stb..) önkielégíteni.

Ez nem igaz, semmi köze az orvosnak ehhez!!!!

kivéve persze ha önkielégítés miatti sérüléseid miatt mész hozzá.

Ha ilyet kérdezne az orvos, akkor azonnal a vizsgálatot és keress másikat!


Egyébbként feltétlenül keress női dokit ilyen fiatalon és első vizsgálatra!

2011. nov. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi,mindenképp nőiorvoshoz fogok menni és a mellvizsgálatot azt elsőre kihagyom,mert én már ezeket előre eldöntöttem.Meg az önkielégítéshez szerinem sincs semmi köze,erre nem is válaszolnék,ez magánügy.Nekem semelyik eddigi ismerősőmtől nem kérdezték még ezt meg.Visszafogott típus vagyok,de amikor úgy érzem,hogy valami nem stimmel akár az orvos felől irányomban,vagy az élet más területét illetően akkor határozott vagyok és nem engedek.Ez már suliban is előfordult pont orvosi vizsgálatnál korábban,engem szoktak sokszor előnek küldeni pont emiatt a többiek,így ettől nem is tartok.
2011. nov. 15. 18:12
 18/20 anonim ***** válasza:

Ha túl vagy rajta, majd jelentkezz!

gondolunk rád!

2011. nov. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
oké,de még odébb van,akár fél év is,most csak felmérem előre a telepet.
2011. nov. 19. 16:52
 20/20 anonim ***** válasza:
Ügyes légy! Ne kapkodj! Majd gondolok rád.
2011. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!