Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma fogok menni nőgyógyászhoz...

Ma fogok menni nőgyógyászhoz a barátommal, még sosem voltam. Barátommal együtt bemehetek majd vagy hogy szokott lenni ez?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 13:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem keress másik orvost, ez egy barom, már bocsánat, ha igy beszélt veled...
2011. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Néha nekem is szokott kellemetlen lenni a vizsgálat, az túlzás, hogy fáj, de kellemetlen.


Sok orvos bunkó, az enyém sem egy tündérpofa de rendkívül jó orvos (anyám lánykora óta odajár, nála születtem, anyámnak daganata volt, ő vette észre, ő műtötte), az első vizsgálatomkor kimondottan undok volt, de nem azért megyek, hogy kedveskedjen, de amit neked mondott az már durva, ha ilyet beszólna biztos visszapofáznék neki, nem vagyok az hagyom magam típus.


A doki nemét baromira nem értem minek ide keverni, nem tök mindegy... ahogy hallom a nők még nagyon szemetek, de ez csak pletyka én sem ismerek egy db női nőgyógyászt sem. De szerintem teljesen tök mindegy, hogy férfi vagy nő.

2011. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

ja, az tényleg durva

amugy anyunak csak sok ismerőse jár hozzá, de anyu nem hozzá járt, csak félek másikhoz elmenni mert mivan ha az is ilyen $zemét lesz....


meg vissza kell sajnos menni hozzá mégegyszer mert a laboreredményt hozzá küldik, akkor remélem már nem fog megvizsgálni, mert ma vizsgált meg...


vagy meg fog vizsgálni mégis mégegyszer? szerintetek?

2011. nov. 15. 20:13
 24/24 anonim ***** válasza:

Az a labor eredménytől függ, hogy megvizsgál-e mégegyszer.


"csak félek másikhoz elmenni mert mivan ha az is ilyen $zemét lesz...."

Na de azért nehogy ennél maradj, mert hátha mégrosszabb a másik!!!!

Én is egyetértek azokkal, akik azt mondják keress női dokit, valószinüleg az első alkalommal lett volna a legfontosabb nőt találnod.

2011. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!