Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen mensi beállítása...

Rendszertelen mensi beállítása gyógynövénnyel. Mivel?

Figyelt kérdés

Egyelőre várnék még a gyógyszeres kezeléssel, hátha segítene a gyógynövényes kúra.

A ciklusom hossza az utóbbi 5 alkalommal:

38 napja tart (de már érzem, h hamarosan megjön)

32 - 35 - 31 - 42 nap.

Pontosan melyek azok a gyógynövény teák, amivel nagyjából beállíthatnám a ciklusomat? Hogyan kell alkalmazni? Előre is köszi!


2011. nov. 7. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Próbálkozni lehet, de felesleges. Szinte biztos, hogy nincs peteérésed, az meg nem lesz semmilyen gyógynövénytől.
2011. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha a peteérés jelei megvannak? Mindig érzek középidőben enyhe szúró fájdalmat, tojásfehérje állagú váladék jelenik meg. A kövi hónaptól hőmérőzni is fogok. Akkor mivel lehetne beállítani? Mert épp doki keresésben vagyok, az előzővel nem vagyok megelégedve, így nem tudom, h mikor tudok menni orvoshoz.
2011. nov. 7. 11:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Van egy gyógynövénykivonatos koncentrátum, ami nagyon jó. Anyukámnak írták fel klimaxra, de nekem is semígett a menszeszem beállításában. Bocsi, nem emlékszek a nevére, csak hogy g-vel kezdődik és valami gynol, vagy ginil vagy nem tudom. Érdeklődj nőgyógyásznál. Ilyen sötétvörösesbarna szirup, és egy adag 3 hónapra elég, de nem olcsó.
2011. nov. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Áh eszembejutott! Gynex :) sok szerencsét hozzá
2011. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gynexet már én is kaptam ilyenre. Ami még jó rá: barátcserje. A Premens, a Mastodynon és az Agnucaston tabletta tartalmaz ilyet.

Teák közül pedig a cickafark.

De jó lenne megbeszélned orvossal, mert annak ellenére, hogy vény nélkül kapható gyógyszerek, nekem az orvos azt mondta, hogy nem kellene csak úgy szedegetni őket.


www.orvostudakozo.hu oldalon írj Hamvas Ferencnek. Írd le milyenek a ciklusaid, hogy vannak peteérésre utaló jeleid, jövő hónaptól hőmérőzöl is majd, szedheted-e vmelyiket.

2011. nov. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben van, nagyon szépen köszönöm!
2011. nov. 7. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!