Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az alkoholtól késhet/kimaradha...

Az alkoholtól késhet/kimaradhat a menstruációm? L/16

Figyelt kérdés
Hát bulikkor szoktam inni, de nem sokat, de épp úgy, h jól érezzem magam. Már több, mint 3 éve megvan, de nem igen akar rendszereződni. Lehet, hogy az alkohol miatt? És ha megjön akkor sem az a rendes piros, hanem inkább barnás a folyás. Egyébként, nem lettem beteg, vagy beáll ha nem iszok? Mert nem szeretném az egészségemet feltenni a buli miatt. Szóval rendbe jöhet, vagy mi a teendő?
2011. nov. 12. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hányszor szoktál inni, és mennyit?
2011. nov. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos nem egészséges, és ez nem csak az én véleményem:

[link]

2011. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elfogyasztott alkohol mennyisége nem szokta befolyásolni a menstruációs ciklust. Főleg ha csak bulik alkalmával iszol. Viszont az alkohol súlyos májelégtelenséget és később akár függőséget okozhat!

Menstruációd valószínűleg azért nem állt még be mert csak 3 éve menstruálsz. Ilyenkor előfordul, hogy kimaradoznak ciklusok, illetve össze-vissza jön meg és mennyisége, színe is változhat. Mondhatnám azt is, hogy a fogamzásgátló tabletta beállítja a ciklust. Viszont te ahhoz még fiatal vagy.

2011. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem? Jó rendben, akkor megnyugodtam vmilyen szinten. De egyébként most figyelek a mértékre, meg amúgy is! Köszönöm a válaszokat!:)
2011. nov. 12. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!