Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem már sohasem lesz egészsé...

Nekem már sohasem lesz egészséges p. uncim?

Figyelt kérdés

állandóan orvoshoz járok tenyészétsre és mindig van benne baci,eszem a sok antibiotikumot mellé flóravisszaállítókat de mindig kitenyésztik:((((

úgy utálom ezt az egészet,teljesen kihat a mindennapi tevékenységeimre,kedvtelenné válok,nem akarok semmitse csinálni így,nem érzem magamat nőnek:(((

csoda hogy még megvan a párom,amúgy ő is volt már kezelve ,gumit használunk

azt se tudom hoyg miylen egészségesnek lenni.:(((

vki aki hasonló cipőben jár,?


2011. nov. 14. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Na hát én a gombával vagyok így. Pár havonta visszajön. Eddig úgy próbálkoztunk, hogy velem együtt a páromat is kezelték. Most már meguntam, gondoltam, hogy inkább próbáljuk meg gumival. Feltettem a kúpokat, bevettem a gyógyszereket, és teljes nyugalomban szeretkeztünk a párommal gumival. Erre alig telt el talán 2 hét, és máris újra viszkettem. Már 4 éve nem szabadulok ettől a vacaktól. A szexuális életem is a padlón van, mert a folytonos viszketéstől, fájdalomtól nem igazán tudunk együtt lenni. Borzalmas :S
2011. nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az immunrendszereddel van gond. Azt kéne helyrehozni.
2011. nov. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.Nagyon sajnállak teljesen együttérzek veled:( a gomba is eléggé makacs ,de lehet hogy neked abeleiddel van a gond és azért jön vissza.Próbáltad már elhagyni a cukrot liszted? grapefruit,ezüstkolloid??

2.válaszolónak de ha erősítem az immunrendszeremet akkor magától el fog múlni vagy ugyanúgy kell gyógyszert szednem:(?

2011. nov. 14. 11:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ha erősíted az immunrendszered, akkor is kell gyógyszer, de el is múlik, és kisebb eséllyel tér vissza.
2011. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hasonló gondjaim vannak nekem is! elvileg már nincs bajom (a doki szerint) de még is fáj ha együtt vagyunk a párommal! a szexuális életem romokba! félek hogy rámegy a kapcsolatom!

nem tudom mit kellene tennem, rengeteg gyógyszert,kupott elszedtem, több orvosnál is jártam. de minden csak ideig-óráig tartott!

ha van valakinek jó ötlete szivesen venném, mert már tényleg nem tudom mit csináljak! :(

2011. nov. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

de voltál tenyésztésen ???

mi a bajod vagy mi volt? gomba avgy baci,

2011. nov. 14. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
gombám volt, mészszájsebem és hasonlók, szóval igy minden összejött...
2011. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sziasztok!nekem is volt ilyesmi problémám,nekem a cickafarkos ülőfürdő és lemosások (ez kicsit undi,de megpróbálhatod "beszívni a hüvelyedbe) segítettek kb egy hét után.de elvileg ez belsőleg fogyasztva is segít (nekem pl menstruációs görcsöknél)

én úgy csináltam hogy fölforraltam egy nagy lábas vizet tettem bele egy pár marék cickafarkfüvet állni hagytam aztán amikor fürödtem hozzáadtam a vízhez és üldögéltem benne egy negyed órát.

2011. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!