Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi erre a magyarázat? Voltam...

Mi erre a magyarázat? Voltam nemrég nőgyógyásznál, levette a kenetet, és ma kiderült, hogy valami baktériumot "nevelgetek". Azt mondta, hogy valószínű a barátomtól kaptam el, de ez a fiúknál nem szokott jelentkezni.

Figyelt kérdés
A doki valami olyasmit mondott hogy a heréjében termelődik, de nem vagyok benne biztos h jól emlékszem. Valaki tudja rá a választ? ( nem feküdt le mással...)
2011. nov. 16. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs olyan baktérium, ami férfiak heréjében "termelődik".

De több olyan van, ami férfiakban nem okoz tüneteket (tünetmentes hordozás), viszont nőkben igen. Az alapján, amit leírtál, nem lehet megmondani, hogy mit kaptál el.


Viszont fontos, hogy a partnered is kezeljék.

2011. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ez igy jol mondja az elöttem levö!muszaly hogy a parod is kezeljek mert oda vissza adjtok egymasnak a betegseget!te hiaba kezeld ki magad ha ö vissza adja ismet.
2011. nov. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!