Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vérzek néha szex közbe és ma...

Vérzek néha szex közbe és ma mikor voltam a dokinál rákszűrésen a kenet is véres volt, mitől lehet?

Figyelt kérdés
a doki nem mondot semmit a vérre csak nem tudom miért csak hűvely gyuladást vett észre és még jó hogy volt tisztaságim mert kicsit véreztem is utána, vagy lehet a két dolog összefügg azért nem mondot semmit?
2011. nov. 17. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem mondta a doki, hogy méhszájsebed van? Szerintem attól lehet, ha megbolygatják, kicsit vérzik. (Ártalmatlan, ezen kívül más panaszt nem okoz, szóval ha az van, akkor sem kell aggódni.)
2011. nov. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hátha nem mondot semmit akkor csak nem lehet nagy baj remélem,bár itt olvastam hogy a gyuladás is okozhatja a vérzést,de úgy is 3 hét múlva vissza kell mennem kontrolra és megkérdezem
2011. nov. 17. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
De miért nem akkor kérdezted meg??
2011. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért mert ez volt az első vizsgálatom és nagyon megvoltam ilyedve,meg pl. olyat se kérdezet hogy élek e nemi életet,szedek e gyógyszert stb. csak anyit hogy voltam e már szűrésen
2011. nov. 19. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!