Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » JO a Lomexin krem es tabletta...

JO a Lomexin krem es tabletta [amit fel kel "nyomni".. ] feher folyas eseten?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
De a fehérfolyás természetes jelenség,minden nőnek van egy kis minimális folyása ami vagy észre vehető vagy nem. Ha túl sok akkor kell orvoshoz fordulni,de van akinek természetes sok ezért tisztaságit ajánlanak neki. Hány éves vagy? Sztem ha csak szimplán zavar,hordj tisztaságit én személy szerint a Libresse So Slim Deo Fresh-et ajánlom,de az olcsóbbak is kitűnek! Ha esetleg más probléma is áll a háttérben és azért szeretnéd használni,bocsi! 33/N
2011. nov. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem komoly viszketésem van,és gyulladt a hüvelyem,már orvos által felírt cuccal kezelem.Előtte próbáltam a Lomexin krémet,de hatástalan volt. De a gyógyszerész szerint sokan dicsérik,tehát enyhébb tüneteket talán elmulaszt. A tablettát nem próbáltam,nem ismerem a hatását.
2011. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szerncsere nem viszket :) es tudom h "minden nőnek van egy kis minimális folyása ami vagy észre vehető vagy nem" ... eddig is volt ... es nem zavart! most viszont mintha tobb lenne .... alitolag tanga meg szoros farmer miat is lehet :-s .... ha ithon vagyok es trening nadrag van rajtam akkor semmi folyasom nincs .... viszont ha suliba sokat ulok es keresztbe [ egymasra ] teszem a labaim .. miko fel alok erzem h elegge megindul :-| ... 2-3 napja hasznalom ezt a kremet .. meg nm vettem eszre jelentos valtozast ... de remelhetoleg lessz :)
2011. nov. 20. 13:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Van akinek szimplán több :)
2011. nov. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
s ez normalis? engem elegge zavar :-|
2011. nov. 22. 17:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális! :)
2011. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!