Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 10 éve mensizek és már...

Már 10 éve mensizek és már szeptember óta még mielőtt megjön nincs étvágyam, normális ez? Van még valakinek ilyen tapasztalata, mi okozhajta?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 13:32
 1/2 cirmos99 válasza:

Szia!

normális.hülye hormonok.én pl. egyik hónapban menses előtt mindent megeszek ami az utamba kerül.mindent.még olyat is (ha előttem van.megkínálnak vele) amit máskülönben sose!aztán a másik hónapban nekem sincs étvágyam.semmi nem kell.olyankor egy kis adag salátát letuszkolok 1 nagy fej vöröshagymával(!)a vitamin mennyisége és minősége miatt.alma vagy fehérbor ecettel-nem simával.és ugyan így váltakozik az emésztésem is előtte.vagy megy a hasam,vagy semmi.és- én nem szedek gyógyszert,és nem is figyelem mikor kell meg jönnie mert percre pontosan előtte 3 nappal mániákus takarításba kezdek!éjjel-nappal.és nagyon keveset alszom.3-4 órát.

ugyhogy:normális.

2011. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
eddig nekkem is ment a hasam még mielőtt megjött volna de most meg étvágyam nincs,csak érdekesnek találtam köszi a választ :)
2011. nov. 20. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!