Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőm vaginájából aktus...

Barátnőm vaginájából aktus közben nagyon kellemetlen szagokat érzek, mi okozhatja ezt?

Figyelt kérdés
Még egy barátnőmnél se volt ilyen. Tisztálkodási probléma kihúzva, ezt ne is írja senki. Ha valaki tudja mi okozza azt kérem írja le mit lehet ellene tenni? Köszönettel!
2011. nov. 21. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:

bakteriális fertőzés

ha nem ez, akkor csak szimplán nem illetek össze

az összeillésnek alapfeltétele, hogy tetszen a másik illata (testszag, izzadtság, egyéb váladék)

2011. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mihez hasonlít a kellemetlen szag? Orál közben érzed csak, vagy amúgy is? (És mióta? Mindig is ez volt, vagy csak mostanában?)

Én valamilyen nemi betegségre tippelek, de így nehéz megmondani.

2011. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tekike99 ***** válasza:
szinte 100%, h fertőzés. doki és mindkettőtöket kezelni
2011. nov. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, orális szex közben is érzem. És régebben is éreztem. A nagyon kellemetlen szag és a normális vagina szag között tudok különbséget tenni. Szóval ez nagyon kellemetlen. Mit csináljak? Elég kínos az ilyet tálalni.
2011. nov. 21. 17:08
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
a te farkad sem lehet rózsa illatú
2011. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenképp nézessétek meg egy orvossal! Egy ismerősöm panaszkodott egyszer, hogy nagyon kellemetlen szagúnak érzi magát odalent, és kiderült, hogy cisztája volt. Be kellett mennie a kórházba, hogy kivegyék neki (vagy hogy mondják ezt), de azóta jól van.
2011. nov. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekkem is ugyanez a problémám mint a barátnődnek és hüvelyi gyuladásom van,a doki adott rá kúpot és most azt használom úgy hogy mond meg neki hogy irány a nőgyógyász mert ez nem játék
2011. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerintem lehet fertőzés.

Sajnos saját tapasztalat:-(

A nagyon büdi általában a bélbaktériumoktól van.

Ezek ugyebár teljesen természetes módon ott élnek kívül pl. a gáttájékon is és persze a bélben.

Sajna a nőknek mind a hólyagba, mind a hüvelybe bejuthatnak, hiába tisztálkodunk.

Lehet hogy van barnás folyása, csak nem tulajdonít neki jelentőséget, mert azt hiszi ez most normális vagy nincs semmi, hanem egyszerűen a vizelete miatt büdi, hiába fürdik előtte.

Ha szerinte és a doki szerint sincs semmi gond, akkor a menzi előtti barnázásra és szagokra tippelek még.

Nincs több ötletem

2011. nov. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Szerintem akár kellemetlen, akár nem, szólnod kellene neki. Ez nem ciki, hiszen ha rendesen tisztálkodik, akkor valószínűleg máshogyan szedett össze valamit (akár pl. strandon, iskolai WC használat során, stb.).
2011. nov. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 htj0ker válasza:
szerintem 2011 óta már farkad sincs tuti elkaptál valami fertőzést xd
2013. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!