Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaphatnék valami tanácsot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petrusi kérdése:

Kaphatnék valami tanácsot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!14 éves lány vagyok és van egy fiú, aki tetszik.Társaságban többek szerint nyílt vagyok, néha már én is észreveszem, hogy mennyire elengedem magamat, de ha azzal a fiúval vagyok, teljesen leblokkolok.Szeretnék vele beszélgetni, de egyszerűen nem tudok mit kérdezni, amin esetleg el lehet beszélgetni.Nincs valami tippetek?

*bocs a szóismétlésért:)


2011. nov. 2. 18:20
 1/5 anonim válasza:
TE kérdezz!
2011. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Figyeld meg, más lányokkal, pláne fiúkkal miről szoktál beszélgetni. Jó, ha tudod, mit szeret, mi érdekli.

Keresd a közös pontokat!


Már egy egyszerű "kész a leckéd?" is jó kezdés. Máris lehet vinni a beszélgetést, mit csinált még délután a leckén kívül, meg lehet kérni, hogy segítsen egy feladatban, vagy felajánlani, hogy segítesz. Legközelebb már úgy mész oda, hogy megemlítesz egy elemet a múltkori beszélgetésből, pl. "tegnap is gépeztél délután? Én is/én sem, stb."

2011. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 18:30

ezek jók,csináld úgy,ahogy írta!és ne parázz!!

hajrá!:)

2011. nov. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fö hogy , ne legyél tul ideges , ha egy kicsit az vagy nem baj , a legtöbb fiunak az tetszik hogyha látja hogy ö váltja ki belöled,. :)

Szerintem is a legjobb hogy mindig tudj valamit , kérdezni és ha tusz te is szólj hozzá ahoz amit ö mond, azért hogy nehogy faggatásnak tünjön neki.

2011. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2011. nov. 4. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!