Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már 1,5-2 hete gyenge, pecséte...

Már 1,5-2 hete gyenge, pecsételő vérzés. Már fordult elő, de csak 3-4 napig tartott. Mi lehet? (többi infó lent)

Figyelt kérdés
Szóval nekem általában télen a menzeszem nagyon legyengül, nemtudom hogy miért, és most, miután vége lett, már kb 2. hete gyenge pecsételő vérzésem van. Most peteérés miatt kicsit erősebb lett. Mikor nagyon gyenge, néha előszokott fordulni h utána pár napig van ilyen, de csak ritkán. Kezd aggasztani ez a két hetes dolog. Olvastam többféle dolgot is, hogy mi lehet. Többek között, hogy a nők ilyenkor a legtermékenyebbek, vagy a mensi alatt nem tudott rendesen leválni a nyálkahártya, vagy valami komolyabb oka is lehet? Hozzáteszem, hogy rendszeres a ciklusom már több éve, 16 éves vagyok, nem szedek tabit és még szűz vagyok.
2011. nov. 28. 23:15
 1/2 anonim válasza:

Sajnos el kellene menned nőgyógyászhoz.Mivel szűz vagy, nem hüvelyi úton fog vizsgálni, valószínűleg először elküldenek ultrahangra, az jól ki tudja mutatni, a petefészek és a méh elváltozásait.

Ha meg nem mutat semmit, akkor lehet, hogy valamilyen hormonális probléma.

Vannak olyan tápanyagok is, amik úgynevezett fitoösztrogéneket tartalmaznak, és össze-vissza bekavarnak a ciklusba.Ilyen a lenmag például.

Ezért kellene elmenned orvoshoz, hogy tisztázzátok, mert ha állandóan ezen aggódsz, attól csak rosszabb lesz.

2011. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mivel szűz vagy és nem használsz fogamzásgátlót, így a két legaáltalánosabb dolgot ami okozhatja kizárhatjuk, de emiatt tényleg orvoshoz kell menni vele, mivel erre más nem fog tudni megbízható választ adni
2011. nov. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!