Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek a melleteket vizsgálja...

Nektek a melleteket vizsgálja először az orvos és utána irány a szék, vagy forditva?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Fordítva.
2011. nov. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem fordítva, de nem teljesen mindegy?
2011. nov. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt már igy is, meg úgy is - de ez miért lényeges?

Amikor a mellemet vizsgája, akkor csak felül vagyok levetközve, amikor meg a székben, akkor csak alul - igy egészen meztelennek sosem kell lennem.


NEked miért érdekes, vagy mi problémad van ezzel?

2011. nov. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs semmi problémám vele, volt igy is meg úgy is, csak érdekelt hogy másnál ez hogy történik?
2011. nov. 29. 08:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy biztos. Azt soha egy orvos sem kérheti, hogy vetkőzz teljesen meztelenre!!!!
2011. nov. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én jártam már úgy, sajnos, 19 évesen, hogy a doki "sokan vannak sietni kell" jelszóval a mell vizsga után felültetett az ágyra, persze alul is semmiben voltam már ekkor. Borzasztóan szégyeltem magam, mondjuk ma is eléggé szégyellős vagyok, de az biztos, hogy nem hagynám most!
2011. nov. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, még műteni is ruhában fog...
2011. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig soha nem vizsgalta a mellemet, helyette mindig ultrahangra kuld.
2013. jan. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!