Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a babám kezén? Irány...

Mi lehet a babám kezén? Irány az orvos? Részletek lent

Figyelt kérdés
a 10 hónapos picikém kezén van valami hólyafos dudor szerűség.olyan mint ha vízhólyag lenne de inkább színtelen szemölcs.fogalmam sincs mi lehet.nem piros,gondolom nincs begyulladva.a párom szerint szemölcs de én félek hogy valami komoly..
2011. máj. 3. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy himlő, az is vízszerű hólyaggal kezdődik.
2011. máj. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tettem fel képeket a facebookra sajnos máshogy nem tudom ide beilleszteni!!

aki akarja nézze meg:

[link]

2011. máj. 3. 23:05
 3/7 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy bárány himlő e mert annyira nem vizes mint egy "vízhólyag"..nem akartam megint orvoshoz vinni mert már félek bemenni..lassan 2 hete nem voltam..örülök is neki elötte meg majd 2 hónapig jártunk midnig volt valami és össze vissza diagnosztizáltak :(azért jöttem előbb ide hátha valaki tud valami okosat
2011. máj. 3. 23:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, sajnos nem tudom megnézni a képet, szerintem nincs jogosultságom hozzá, így nem tudok segíteni...de ha az lenne, akkor reggelre lesz rajta vagy 20db majd később még több.
2011. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd a dokihoz. Mindenképp pontosabb diagnózist ad, mint mi hozzá nem értő emberek, ráadásul látatlanban.
2011. máj. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Voltatok orvosnál?
2011. máj. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na megjártuk..herpesz van a kezén...
2011. máj. 4. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!