Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irány az orvos vagy én rontott...

Irány az orvos vagy én rontottam el?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiam kicsit náthás volt elvittük dokihoz orrcseppet irt fel tegnap kellett vissza vinni és mondta minden rendben van,holott mondtam neki hogy még szivnom kell az orrát!éjjel jol aludt,reggel 6 kor kelt és vittem neki be tejet 30-at ivott és ennyi de nem aludt vissza már!kihoztam és kb 15perc mulva köpött egy jo nagyot,utánna megint kicsit később kis ökölödés és megint köpött!Nem hányt,hanem ilyen nyálas tejes valami jött!reggelire kekszet adtam neki de azt is nagy nehezen egyet evett csak meg!most megint alszik!láza nincs!lehet nem melegitettem meg rendesen a tejet(siettem) vagy vissza esik?már nem tudom mire gondoljak!
2011. márc. 25. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:

majd ha megint felébred, meglátod.

Lehet, fáj a torka.

2011. márc. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mondom biztosra,inkább vidd orvoshoz,de nátha után szokott nekik vissza jönni,mert a sok váladék lecsurog nekik.
2011. márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!