Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mit tegyek? Várjak még...

Most mit tegyek? Várjak még vagy irány az orvos?

Figyelt kérdés
Pár napja írtam hogy 30 naposak a ciklusaim de már 9 napja késik végeztem több tesztet ami negatív lett.Mensire utaló jel nincs.Terhes tüneteket sem produkálok.
2011. aug. 18. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Nekem volt már, hogy 43 napra jött meg (nekem is amúgy átlag 30 naposak).

Én még várnék a helyedben pár napot (max 1 hetet), ha addig semmi, akkor menj el természetesen!

2011. aug. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2 hét késés után menj dokihoz
2011. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Múlt hónapban 12 nap késéssel jött meg. De nekem annyival később is volt ovum.
2011. aug. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia!Kicsit azért nyugodj meg,nem valószínű,hogy terhes vagy.Ha gyengébb a szervezeted,könnyen előfordulhat,hogy apróságok miatt késik,amiket észre se veszel...Pl stressz,súlyváltozás,túl meleg,túl hideg,front,stb.Ha gyakran van ilyen,akkor kezd el számolni,hogy aránylag szabályos időszakonként-e.Ha igen akkor menstruációs görbe vagy.Velem pl. ez a helyzet,2hónapig szabályos,1 hónap kimarad,aztán megint ugyanez.Ritka de van ilyen,sokáig aggódtam miatta én is,mire kiderült,hogy ez a helyzet.Ha egyszeri alkalom,akkor gondolkodj el,nem ér-e a szokásosnál több stressz,nem kezdtél-e vagy éppen fejeztél-e be a közelmúltban egy keményebb diétát,stbstb.Azért egy nőgyógyászt keress meg,mert bár azt kétlem,hogy terhes lennél,fertőzések is okozhatják a bajt,ami később komoly következményekkel járhat,ha ne kezelik időben!
2011. aug. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!