Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Yasminelle-től lehet ilyen?

A Yasminelle-től lehet ilyen?

Figyelt kérdés
Még csak 13 napja szedem a Yasminelle-t, úgy kezdtem, ahogy kellett, 1. napon. Simán meg is volt a menstruációm (4 nap)de még azóta is van barna folyásom és pecsételő vérzésem. Tudom, hogy kicsit felboríthatja a dolgokat az elején a gyógyszer, de nem tudom, hogy ez nem gáz e. Várjak amíg beszedek 1-2 levéllel és ha aztán is tart még, elég akkor elmennem nődokihoz?
2011. nov. 29. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az elején még előfordulhatnak ilyen össze-vissza vérzések. Ha a 3. levéllel sem szűnik meg akkor viszont érdemes váltani.

Én kipróbáltam legalább 4 vagy 5féle tablettát, de mindegyiktől véreztem, szóval olyan is előfordulhat, hogy egyik sem lesz jó. De nyugi, az elején nem jelent ez még gondot.

2011. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor még minden oké. :)
2011. nov. 30. 13:23
 3/3 anonim válasza:

Én fél éve szedek fogamzásgálót. Most már a yasminelle-t használom, mert a régi hiánycikk.

Mikor elkezdtem szedni a másikat, nekem is volt hasonló, az elején rendesen vércseppek, aztán barnás. Nekem ez egy hónapig tartott, míg meg nem jött az első "gyógyszeres" menszesz.

Az útmutatóban is azt írták, hogy ez normális, de ha tovább tart 2-3 hónapnál, akkor el kell menni orvoshoz. :)

2011. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!