Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azt olvastam, hogy az ezüstkol...

Azt olvastam, hogy az ezüstkolloid hatékony hüvelygomba ellen is. Ebben az esetben, hogyan kell alkalmazni az oldatot? Mit jelent az, hogy a hüvely irrigálása ezzel a szerrel?

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%

Ha még nem mentél el nőgyógyászhoz, akkor menj el, feír gombaellenes készítményt.

Én a helyedben nem használnám az ezüst kolloidot az biztos! sajnos Amerikában már nem engedik, hogy gyógyhatású készítményként (nemhogy gyógyszerként) árulják. Csak táplálékkiegészítőként hozható forgalomba.


Még az is, ha a bőrödre kened, okozhat argyíriát (lerakódik a bőröd alatt az ezüst és szürke leszel). Azonkívül a használata okozhat idegrendszeri,vese és más bajokat!!!

2008. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%

A hüvely irrigálása azt jelenti, hogy a folyadékot beleöntöd a hüvelyedbe. Mint a végbélbe a beöntést.


De én irrigálás helyett dokihoz mennék.

2008. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Mindenféleképpen menj el dokihoz. Ajánlom a magánnőgyógyászt. Megvizsgál, ír fel általában szájon át szedős gyógyszert, meg kúpot is biztos. Sőt, ha olyan a baj, még kenetet is vehet, attól se félj!

Én a helyedben nem kísérleeznék a hüvelyemmel

2008. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
ha már nagyon nem akarsz orvoshoz mennni,inkább gyógynövényes ülőfürdőt vegyél,azzal próbálkozz,semmiképpen ne vegyszerkkel,csak gyógynövényekkel! és nem muszály magánorvoshoz menni,mert az állami is ugyanolyan! és miért nem karasz nögyogyihoz menni?
2008. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Belecsepegteted,fújod, stb a hüvelyedbe. De ha hüvelygombád van, akkor lehet, hogy máshova is eljutott, pl a beleidben is van. Én most akarok beszerezni ezüstkolloidot(szintén ez a bajom). A beszürkülés meg egy ideig még nem jön létre:P De azért nézz utána! Asszem fél évnél tovább nem ajánlatos használni, de én se tudom pontosan. Amúgy hallottam még a probitokikus joghurttal való irrigálásról, a teafaolaj+a grapefruit magolaj cseppek is nagyon jók, kamillás, sós ülőfürdő. Huh, most hirtelen ezek jutottak az eszembe. Amúgy én azt csinálom, hogy bekenek egy minitampont joghurttal, és felhelyezem:P És egyél fokhagymát, hagymát, citromot(v csak a levét). És a szénhidráttal kicsit vissza kell venni. Persze ha tényleg csak a hüvelyedben van, akkor az utóbbiak nem olyan lényegesek(asszem).
2008. jún. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj istenem, de k*rvára okosak az első válaszolók. Képzeljétek, voltam vagy tízszer magánnőgyógyásznál, minden alkalom 7ezer forint volt, utoljára 11ezer ftért váltottam ki a felírt gyógyszereket, rendesen beszedtem, feltettem, vigyáztam, barátom 10 napig szedte azt a lóf*szt és na mit gondoltok? Ugyanúgy, UGYANÚGY viszket és szar mint volt, úgyhogy nekem ne okoskodjon itt senki meg nézze le a másikat, ha esetleg nem akar már kivágni többtízezer forintot. Próbáltam a grapefruit cseppet, nekem nem hatott, sem a teafacsepp, most csinálom majd a Colpo Cleaner jódos öblögetését, ha pedig ez sem jön össze, akkor marad az ezüstkolloid. Egyszerűen megöl ez a szar bennem, annyira rosszul érzem magam tőle. Úgyhogy senki ne okoskodjon, amíg ezt át nem élte.
2010. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%

Utolsónak:

Teljesen igazad van!!Mér évtizedek óta ezzel küzdök.Minden kúpot,gyógyszert kipróbáltam és mindig visszatér.Elegem van a nőgyógyászokból,akik csak írnak egy receptet,de nekik teljesen mindegy meggyógyulsz-e.Most én is kipróbálom az ezüstöt,hátha az segít.Babát szeretnénk és megint kijött a gomba.De ha most elkezdek kúpozni,akkor nem lehet sexelni.Most van peteérésem.Hogy lesz akkor baba?Remélem használni fog!

2010. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Lányok! Utolsó kettővel teljesen egyet értek! Nekem is évekig volt, addig keseritette meg az életemet! Bár még nem vagyok teljesen gyógyult, de már sokkal jobban érzem magam!


Kb 3-4 évvel ezelőtt kaptam el. Akkori partneremet is kezeltük, de a gomba folyamatosan visszajött. Nekem is már mindent felirtak, semmi sem használt. Ideig-óráig jó volt, aztán visszajött a gomba. Aztán másik orvoshoz mentem, magénrendelésre, ahol csak annyit értem el, hogy az orvos megkérdőjelezte, hogy vajon a párom hűséges-e, vajon rendesen használjuk-e a gyógyszereket, a végén már mindent mondott, hogy esetleges anális fertőzés, meg ilyenek... Az elkeseredésem mellett a szex sem volt már az igazi, arról nem is beszélve, hogy az elmúlt évben nem tudom mennyi pénzt a tisztasági betétekre és a gyógyszerekre költöttem. Aztán aki azt gondolja, hogy ''csak'' orvoshoz mentem, az téved. Kipróbáltam a grapefruit-cseppet, cickafark-teát, irrigáltam is. (a jódos nekem nem igazán hasznákt viszont csipett, ellenben a laktózos nekem tetszett, már nem a gomba ellen, hanem amúgy, simán a hüvely tisztitására, persze nem minden nap.)


Aztán pár hónapja megismertem egy természetgyógyászt. Ő mondta, hogy el vagyok savasodva, lugositani kellene. Ami azt jelenti, hogy: semmi liszt, semmi tej, semmi tojás, semmi cukor(!), kevés só, semmi erős fűszeres étel, semmi disznóhús, semmi csirkebőr. Viszont enni kell rozskenyeret, sok friss zoldséget és gyümölcsöt, citromot a húsával együtt, krumpli levét, és csirkehúst. És emellett kezdtem el használni az ezüst-kolloidot. Nem szabad, hogy fémmel érintkezzen, szóval ne tedd fémkanálba, feémpohárba! Öblögetni kell vele pár másodpercig (érezni fogod az izét, kicsit fémes) aztán lenyelni. Én irrigáltam is vele, és le is modtam vele a hüvelyem - az égés percek alatt elmúlt! A legjobb pedig, hogy a párom is észrevette a javulást - azóta újra élvezem a szexet! :P

2010. aug. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Sajnos én is ezzel küzdök egy ideje. Nagyon sok pénzt hagytam a gyógyszertárakban és nőgyógyásznál,de minden menstruáció után ismét előjön.:( Teafaolajcseppekkel ha irrigálok mennyire hatásos?
2011. dec. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze az ezüst kolloidot ki lehet próbálni, de mint egyszer régen írtam, szürke lehetsz tőle. Nemcsak attól, ha megiszod,hanem ha a bőrödre kened akkor is. Gondolom akkor is, ha a hüvelyedbe öntöd.Inkább erősítsétek az immunrendszereteket, próbáljátok meg kerülni az antibiotikumok használatát. A bélflóra rendbetétele sem lenne rossz ötlet. Ja és talán a fogamzásgátló tabletta használatát is fel kellene függeszteni,mert az is hajlamosít a hüvelygombára, és még sok mindenre.
2012. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!