Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik? az oldalamon van...

Mi történik? az oldalamon van egy elég nagy anyajegyem amibe véletlenül belekaptam tegnap vérzet elég rendessen, meg fájt is. tudom, hogy orvoshoz kell menni, de mi történik ott elégi félek, még ilyen nem történt velem.

Figyelt kérdés

elöször gondolom börgyógyászhoz kell menni ott mi történik?aztán gondolom a kórházba leveszik hogy zajlik ez??

elöre is köszi a válaszokat.


2008. márc. 25. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a körzeti bőrgyógyászhoz,ő megnézi és ad egy beutalót a műtétre, a sebészetre.Vagy ők választanak neked sebészt,vagy Te is válszthatsz. legalábbis nekem igy volt. Szóval a beutalóval elmész a dokihoz,ő ad egy műtéti időpontot és kész. a műtét nem fáj,kapsz egy érzéstelenitő szurit,én nem érzel semmmit. Megvan 10 perc alatt. Nekem már vettek le többet is,én a Honvéd kórházba mentem vele,a plasztikai sebészetre. Ingyen megcsinálják. Remélem segitettem. :)
2008. márc. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

valaki nem rég kérdezte mi az a börrák ott írtam róla a páromnak hogy volt.

ö is egy kiállóval ment a dokihoz de annak semmi baja nem volt. le sem vették neki mert a hátán van.

2008. márc. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

sokat segítettél köszi:)

ezzel viszont bentartanak a korházba 1 napot vagy haza lehet jönni?

2008. márc. 25. 17:54
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem is kiáll viszont véletlenül megsértettem tegnap és szinte a fele lóg.leragaztottam amig nem megyek dokihoz,hogy addig se sérüljön tovább.tudom,hogy minnél elöbb el kell mennem orvoshoz,nehogy valami gond legyen tényleg,de nagyon parázok,de nagyon szépen köszi a válaszokat:)
2008. márc. 25. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartanak bent,a műtét után rögtön hazamehetsz. Én a műtét után lepihentem egy kicsit kb.15 percre,aztán már mentem is. Hát,ha Neked a fele lelóg,akkor tuti le kell majd szedetni, mert az már nem fog "visszaállni". Én is tök paráztam az első előtt,aztán rájöttem hogy felesleges,tök rendesek voltak a dokik meg viccelődtek is műtét közben. Nekem dr.Debreczeni Béla szedte le.Szóval azóta voltam másodszor is,egész belejöttem...:) Szóval nyugi!
2008. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi,probálok:))
2008. márc. 28. 10:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Gond nélkül leszedik, nem is fáj.

csak akkor lehet baj, ha nem mész el.

Ha már ott vagy, nézesd meg a többit is (a hátadon is), ami kiáll. Máskor is beleakadhatsz...

2008. ápr. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!