Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyás? Fertőzés?...

Fehér folyás? Fertőzés? Ilyenkor mi a teendő? Ha fertőzés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy normális a fehér folyás egy bizonyos mértékig...ez mit takar?

Nekem állandó fehér folyásom van...a fehérneműmön foltot hagy, ha pedig fürdés után pár órán keresztül nem veszek fel fehérneműt van minkor a combom is olyan lesz.Nincs semmiféle szaga és nem csíp meg semmi...Attól lehet gombás fertőzés?

És olvastam hogy a gombás fertőzésnél viszket a nemiszerv...ez azt takarhatja hogy akár a combom tövénél vagy hogy is fogalmazzak...ott ahol a bugyi "kezdődik"?

Bocsánat a hülye kérdésért, de nem volt még szó iskolában ilyenről és apukámmal élek.

15/L


2010. nov. 10. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy bizonyos mértékig normális..de ami már neked van,az nem szerintem...mindig használj tisztaságit,és azt tanácsolom,menj el a nőgyógyászhoz!

2010. nov. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 netdoki válasza:
100%

Szia, A Netdoki vagyok.

Ez nem természetes ! Gombás betegség !Kezelni kell!

Fordulj orvoshoz sürgősen ! Ha nem segítenek írj nekem

adok gyógymódot,hogy mit kell csinálnod .

NetDoki

2010. nov. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És ez a fertőzés mitől lehet?

Ezekszerint nem minden gombás fertőzés kellemetlen szagú és viszket?

Előre is köszönöm az esetleges választ.

2010. nov. 11. 01:06
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok,

a fertőzés sok mindentől lehet...pl. leültél egy idegen helyen a wcre, vagy uszidában kaptad el..és ha hiszed,ha nem a tanga is tud érdekes dolgokat művelni...elég egy kicsit kisebb tanga,kidörzsöli a bőrödet,és mivel továbbra is tangát veszel fel, tovább dörzslődik,nincs kezelve,így a bacik megtámadják..:S ilyenkor ha a tanga dörzsöli ki,érdemes pár napig sima bugyit felvenni.

És mindig pamut fehérneműt vegyél,az a jó!

éS tényleg nem ártana dokihoz menned vele.

Jobbulást!

19L:)

2010. nov. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan menj dokihoz, hogy megnyugtasson, de ha színtelen v. világos áttetsző, szagtalan a folyás és semmi más kellemetlen tüneted nincs, akkor semmi bajod nincsen ;)
2010. nov. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is dokitól kérdezd meg, legalább megnyugszol.
2010. nov. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én ma voltam nőgógyásznál ezzel a problémával:S Azt mondta ez egy átmeneti állapiot, először voltam nála mert váltottam orvost:S és olan tapló lekezelő módon elküldött haza, hogy majdnem elsírtam magam:S.... állítólag semmi baj, ha nem fáj, ég vagy viszket és nem büdös.
2010. nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is voltam már dokinál.Azt mondta,hogy gyulladás és el fog múlni.De nem múlt el.Már 3éve menstruálok és ez a menstruációm előtt kb. 2 hónappal kezdődött.Nekem sem fáj,sem vbsizket,sem büdös.Mégis zavaró mert nyomot hagy.Jó lenne már igazi szakértő véleményt hallani:)
2012. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!