Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormon problémám lenne?

Hormon problémám lenne?

Figyelt kérdés

Mostanában olyan furcsa a menstruációm. Az tény, hogy rengeteget stresszelek és az étkezésem is eléggé fel van borulva. A neten olvasgattam egy kicsit erről és eléggé megijedtem.


Múlt hónapban nagyon kevés volt a menstruációm és eléggé "vizes". A középidős peteéréses folyáshoz tudnám hasonlítani vérrel kombinálva (bocsi máshogy nem tudom leírni), ez is csak 2 napig tartott. Aztán a 3. napon teljesen megszűnt a menstruációm. A 4. napon viszont sötét barna folyásom volt.


A ciklusaim rendezettek, általában 27 naposak. De van olyan is hogy ingadozik 24 és 30 nap között. A legtöbb esetben 3 napig tart a vérzés és a 4., 5. napon sötét barna folyásom van.


Most hétfőre (12.12) vártam a menstruációmat viszont pénteken reggel és este rózsaszínes-barnás folyásom volt. Szombat reggel rendesen megjött, most mennyiségre elég soknak mondható és rendes vér távozik.


A neten azt olvastam, hogy a rózsaszínes-barnás folyás a menstruáció előtt illetve után nem feltétlen normális. Általában a progeszteron hormon nem megfelelő működésével kapcsolható össze.


Menjek el kivizsgáltatni magam? Vagy nem feltétlen kell hinni azoknak a cikkeknek amik a neten olvashatóak?


Köszönöm ha valaki válaszol!


21/L


2011. dec. 11. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel itt se tud biztos tanácsot adni senki, inkább menj orvoshoz
2011. dec. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben elmegyek csak érdekelt volna más tapasztalata is ezzel kapcsolatban. :)
2011. dec. 11. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!