Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miskolc Semmelweis Kórházban...

Miskolc Semmelweis Kórházban tudnátok mondani egy jó nőgyógyászt, akihez érdemes menni?

Figyelt kérdés

És helyben megcsinálja az ultrahangot?

Ismerősöm dr. Steierhoffer Györgyöt ajánlotta, van esetleg valakinek valami tapasztalata vele kapcsolatban, vagy olyannal aki nem durván vizsgál, és kedves is?Köszönöm előre is


2011. dec. 14. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr. Sándor Csaba, főorvos. Májusban szültem, a tehességi ambulancia az "övé". Végtelenül normális, nyugodt, mindent meg lehet vele beszélni és ami fontos: nem pénzéhes!!! Ami egyébként az osztályon dolgozó orvosokra nem mondható el. A magán rendelése a MÁV rendelőben van, a nőgyógyászaton hétfőn délután 18-19 óra közt. De addig van, amíg van beteg. Én őt tanácsolom.
2011. dec. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még valami az előzőhöz: ő garantáltan kedves. Az ambulancián párszor voltam nála, sosem volt durva, de nem is hallottam rá senkitől sem rosszat. És az uh-t helyben csinálja, a magánrendelésén biztosan.
2011. dec. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm!

szóval ha bemegyek a kórházba lent a számosztóba már tudok is hozzá időpontot kérni?

2011. dec. 18. 14:15
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudok elmenni a magánrendelősére mert nem nagyon van rá pénzem,ha jól értem akkor a semmelweisbe is megcsinálja helyben az ultrahangot?
2011. dec. 18. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:
A Semmelweisben nem. Ő nem rendel, hozzá akkor mehetsz, ha kismamaként panaszod van (pl. vérzel, görcsölsz stb.) a terhes ambulanciára, az osztályra. Itt bevett szokás, hogy az orvos akkor csinál uh-t, ha fogadott. Egyébként az uh szakrendelésen a szonográfusok. Köztük a legjobb Biri Zsuzsa, telefonon meg tudod kérdezni, hol van, a kórházban vagy az SZTK-ban, mert változó.
2011. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!