Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem nő a hajam kiskorom...

Miért nem nő a hajam kiskorom óta?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta mióta megszülettem ugyanekkora volt a hajam ( most még a vállamig sem ér) :( Annyira szeretném ha hosszu lenne a hajam, de nekem miért nem lehet?? Ezt nem értem soha életemben nem őtt meg, és most se nő, ez miért csak velem van? :(( Kérlek segítsetek mert megnehezíti az egész életemet, annyira szomorú vagyok... 14/L
2011. dec. 14. 21:08
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
nem fogok :) Szeretem a természetességet!
2011. dec. 14. 21:35
 12/20 anonim ***** válasza:
Amúgy sok sikert! Nem lehet mindeni tökéletes,van akinek rendesen nő a haja, van akinek nem, pl sok fiatal férfi is kopaszodik, persze a nők hiúbbak.
2011. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
köszönöm, és igen!
2011. dec. 14. 21:37
 14/20 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg egy hozzáértő fodrászt, esetleg bőrgyógyászt. Én nagyon szeretném, ha nem lenne szőrös a képem, de mennél jobban borotválom, annál erősebb, és sűrűbb.
2011. dec. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Valahol kivizsgáltattad magad?
2011. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
hát 1 hónapja vas gondjaim vannak. Mert az átlagos vastartalom a vérben 19.5 és nekem meg 37.8.. Sok vérvételem volt februárban ujra vérvétel és ha megint ilyen sok lesz akkor komolyabb vizsgálatok, de nem hiszem hogy ez összeköthető lehetne a hajammal :SS
2011. dec. 14. 21:44
 17/20 anonim ***** válasza:

Az emberi szervezetben majdnem minden összefügg mindennel.

Mielőtt nagyon elkeserednél érdemes lenne felkeresni egy bőrgyógyászt, ők értenek hozzá.

2011. dec. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ezzel nem vagy egyedül veled egyidős vagyok és kvára sz*r látni hogy az előttem ülő csajnak dús derékig érő haja van meg mindenkinek hosszabb és ráadásul nincs is semmilyen betegségem se vérszegénységem szimplán csak szar genetika nekem sose nőne meg derékig jelenleg is szedek revalidot meg bánfit használok de tök felesleges

amúgy nekem is vállig ér egy része (lépcsősre van vágva)

2011. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Nem lehet hogy az a baj hogy minden hónapban vágatod?? Láttam az elején hogy sűrűn vágatod a végét.

Persze van akinek nagyon lassan nől mint pl nekem is havonta csak egy centit vagy még annyit se. Ha minden hónapban azt a kicsit is lekapatnám akkor érthető lenne az eredmény. a fodrászokat is meg tudom érteni hogy javasolják a sűrű vágást mert nekik abból van a bevétel.

Próbáld meg hogy csak fél évente vagy évente vágatsz a végéből 1 vagy 2 centit. emellett ricinus olajjal érdemes megpróbálkozni(hajra kenni nem lenyelni!), sokaknál bevált és nekem is azt javasolták.

2011. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mert olyan vagy mint Vujity Trutykó, mindig 1 sapkát hordasz, és sosem vagy hajlandó levenni azt.
2011. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!