Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anyukák! Mi van akkor, ha...

Anyukák! Mi van akkor, ha antidepit kell szednem és így leszek terhes? Nem hagyhatom abba. Lehet tőle baja a babámnak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 17. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy a gyerekre milyen hatással lehet, de hogy rád nagyon kártékony gyerek nélkül is, az biztos. Nem egy esetről hallottam, sőt állítólag szinte garantált, hogy azok akik antidepresszánst szednek, ha nem is azonnal, de bizonyos idő után (akár 10 évekkel később) betegek lesznek. Ismerőseim közül hárman szednek/tek tudtommal antidepresszánst, 2 közülük súlyos beteg lett, az egyiket alig lehetett megmenteni, a másik kicsit szerencsésebben úszta meg a dolgot, mindketten rákosak lettek.

Inkább próbálj meg máshogy élni, sportolj sokat, csinálj olyanokat amiket szeretsz (koncertre járni, táncolni stb.), ápold az emberi kapcsolataidat és meglátod, gyógyszerek nélkül is rendbe jössz.

(Anyukámnak is írtak fel ilyen gyógyszert, mert hónapokon át szörnyen depressziós volt, kiváltotta de nem kezdte el szedni tanulva a fent említett esetekből. Jobban törődött magával és most jobban van.)


Nem megijeszteni akartalak, remélem nem ezt a hatást értem el, csak gondoltam megírom a tapasztalatomat.

Sok szerencsét a babához és legyetek egészségesek! :)

2009. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az antidepresszánsok nagyon erős drogok. függőséget alakítanak ki, és az agynak nagyon nem tesznek jót.

a babának sem lenne jó, neked meg főleg nem. nem biztos, hogy mindig az a jó, amit az orvos mond, hiszen az ilyeneket a lelki bajokra szokták felírni.

a lelket nem gyógyszer gyógyítja meg.

a testet talán. de a lelket te saját magad tudod meggyógyítani.

2009. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!