Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15 éves lány vagyok.45kg,170...

:) :D kérdése:

15 éves lány vagyok.45kg,170 cm. Egy héten többször is elszoktam ájulni, voltam már orvosnál, de nem tudják mitől van. Nagyon sokat eszek és iszok egésznap! Szerintetek mitől lehet ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

kórosan sovány vagy, attól van


leírnád, hogy mit és mennyit ettél ma, ill tegnap?

2011. nov. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az ájulás az attól van hogy ekkora súllyal nagyon gyenge vagy. Híznod kéne. Mennyi az a nagyon sok amit eszel? Írd le mit eszel egy átlagos napon.
2011. nov. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Bocsi, de nem vagy bélférges? Eleszik előled a táplálékot ha az vagy.
2011. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudják? Addig vizsgáljanak, míg rá nem jönnek! Nincs valami ételallergiád? Bármit meg tudsz enni?
2011. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én a helyedben endokrinológushoz mennék, és egy teljes körű hormonvizsgálatot kérnék, vagy legalábbis mindenre, ami ilyet okozhat.

Milyen orvosnál voltál már? Mit vizsgáltak? Bármilyen más furcsa tüneted van? Utaztál már valami egzotikus helyre?

(Amúgy ha bélférges vagy esetleg, akkor esténként a végbélnyílásod körül viszket.)

Még egy endogasztronómushoz elnéznék a helyedben.

2011. nov. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én 172 cm vagyok és most igaz 54 kg, de voltam én is 48-49 körül és ismerek még nagyon-nagyon vékony lányt, de szerintem ez ok arra, hogy elájulsz.

Elmehetsz tényleg egy hormonvizsgálatra akár ha szoktál járni nőgyógyászhoz ő is megcsinálhatja és ha véletlenül valamelyik eredményed nem lenne jó elmész vele az endokrinológushoz. Más panaszod nincs csak az ájulás?

2011. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Suliba 6-7 db szendvicset szoktam hozni. azt mindet megeszem! ma csirkepörköltöt ettem,tnap pedig rakott krumplit. Nagyon sok csokit eszek. Mindent meg tudok enni.. mikor legutóbb elájultam mentővel vittek be a kórházba és ott mindent megnéztek.. Azt mondták semmi... Esetleg nem lehet pszichés alapon? erre gondoltam még..
2011. nov. 30. 21:13
 8/14 anonim ***** válasza:

ma 21:13

a "mindent megnéztek"-et nem kell ennyire szó szerint venni

aligha hinném, hogyv teljeskörű hormonális vérvizsgálatot csináltak, és nem hinném, hogy endogasztrológus látott

akiket fel kell keresned: endokrinológus és endogastrológus, ők tudnak többet mondani

akik az ügyeleten láttak, azoknak azért ez biztos nem a szakterülete

ha hormonális problémád van, az egy sima nagylaborból nem derül ám ki

2011. nov. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Esetleg a pajzsmirigy működésével lehet gond! Azt is nézték?
2011. nov. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
6-7 szendvics azért elég sok, még a barátom sem eszik ennyit, pedig jó étvágyú... valami nagy gond lehet ha ettől nem hízol semmit sem. Tényleg menj vissza orvoshoz, mert így komoly dolog is lehet a háttérben ami később csak rosszabb lesz.
2011. nov. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!