Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentek meg a terhesség...

Mikor jelentek meg a terhességi csíkok a pocitokon? És használtatok valamit rá? Használt valamit?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én az terhesség elejétől minden nap bekentem garnier rózsaszín flakonos testápolóval. és nem lett egyetlen egy csíkom sem. De szerintem ez is alkat. valakinek lesz valakinek nem. de ha kened a hasad akkor valószínű, hogy kevesebb lesz!
2009. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

32 hetes vagyok és még nincs csíkom (remélem nem is lesz...) Én egyébként a babavárás első heteitől kezdve naponta kenegetem a pocit. Mikor mivel, ami éppen van. Leginkább babaolajjal (DM saját márkája), vagy valamilyen testápolóval, amit éppen találok a szekrényben :) De most kaptam tesómtól 100%-os mandulaolajat, állítólag ez kell a striák ellen. Úgy látom kicsit szárítja a pocimat, így ezt 2 naponta használom, közte valami másfajta testápoló.

üdv!

2009. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
37-38. héten repedt be több helyen a hasam. Még most is elég csúnya. Idővel el fog halványulni, így nem vagyok halálosan kétségbe esve. Én is kenegettem, de mindhiába.
2009. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Magas E-vitaminolaj
2009. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én babaolajjal kentem magam, és úgy kihúztam a 40 hetet, hogy nem volt egy db csíkom sem. :)

De a két hetes túlhordás alatt, (hiába kentem továbbra is,) teljesen becsíkosodtam. :(

2009. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

26 héttől kezdtem csikosodni, 2 napja vettem rá olajat, dm-es saját márka, kimonottan terhescsíkokra, szerintem jó lesz, mert a mellbibbómra is ebből a termékcsaládból vettem, nagyon ki volt száradva a bimbóm, szinte már hámlott, 3 nap kenegetés után szinte újjávarázsolta, szoptatásnál is ajánlják,

Boldog babavárást,

30 hetes kismama:)

2009. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerencsére csak az utolsó hetekben és akkor sem túl sok.

Solaris DN-t és dr.Nona iszapot használtam sikerrel, mert eltűntek a csíkok.

2009. jún. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát úgy látom ti szerencsések vagytok. Én most vagyok 18 hetes de kb. 2 hete kezdtek megjelenni a csíkjaim:( Igaz hogy kb. 1kg-ot híztam, de a pocim már látszik és a nadrágok közül egy sem jó rám csak a melegítőim de már azok is szorítanak.
2009. jún. 5. 16:53
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Szia!Ez sajnos 100% genetika.Bár nem az elejétől,de használtam több féle terméket is,olajat,krémet stb.Egyik sem ért semmit,de legalább megtettem mindent :)

Nekem hatalmas pocakom volt,már 7. hónapban megrepedt,egy-egy csík elég mélyen ráadásul...Már megszoktam őket,szinte el is felejtem,hogy itt vannak! :)

2009. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Milyen, amikor megreped a bőr? Csak azért kérdezem, mert nekem kb. 3 hete megjelent a köldököm alatt egy kb. 2 ujjnyi vastag fehér csík, ami kb. a poci aljáig leér. Maga a bőr felülete tök sima, szép, csak olyan, mintha napoztattam volna a hasamat, de abban a kis sávban le lett volna takarva, é így fehér maradt...van tippetek, hogy ez mi lehet?
2009. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!