Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentek meg először a...

Mikor jelentek meg először a terhességi csíkok? Hány hetesek voltatok? Hol? Hány kg hízás után?

Figyelt kérdés

Ezek tényleg örökre ott maradnak? Nem lehet semmit sem csinálni, hogy elmúljon?


Köszönöm szépen!


27 hetes km


2010. jún. 4. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen, örökre ott maradnak:( Nagyon sok jó krém van, idővel halványul, de eltűnni nem fog.

Nekem a szüléskor csíkosodott be a hasam, kentem, mint a kisangyal, hátha megúszom, szülőszobán mondta is a szülésznő, hogy milyen szép a bőröm, majd vajúdásnál pikkpakk úgy kirepedeztem, hogy öröm volt nézni:(

2010. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Húúúúúúúúúúú! Na ezt nem is gondoltam volna, hogy a szülésnél is kijöhet. :S

Nekem tegnap megjelent a mellemen 3-4 db 2-3 cm-s csík. Reménykedtem tegnap este, hogy biztos megnyomtam, reggelre elmúlik, de sajnos nem. :(


Köszönöm a válaszodat!

2010. jún. 4. 23:01
 3/15 anonim ***** válasza:

Én kentem krémekkel (jó olajossal,+vízmegkötőssel), és így nem alakultak ki egyáltalán.Szülés után sem.

10kg-ot híztam a terhesség alatt,de a kialakulása függ a bőrtöl,és a genetikától is. Egy doki a TV-ben azt mondta,hogy meg kell nézni anyukáink hasát,és ha nekik nincsenek csíkjaik,akkor nagy valószínűséggel nekünk sem lesznek.

Utólag nem lehet őket eltüntetni,csak plasztikai sebész által.Inkább a kialakulását próbáld elkerülni.

Boldog babavárást!

2010. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is a válaszod!


Kenem magam erre való krémmel is és a Nivea kék dobozos (nagyon zsíros) krémjével is. Anyunak nem jöttek ki csíkok, pedig Ő 27 kg-ot hízott!

2010. jún. 4. 23:07
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!


A kisfiammal 15kg-ot híztam! Hatalmas hasam volt, és a manóm, éppen ma 2 éve, 4400g-mal született. A terhességem alatt egyetlen csíkom sem volt, de miután megszületett lett néhány, mert egyszerűen "összeesett" a hasam, és szopi után a cicim, nem vészes, de örökre emlékeztetnek az áldott állapotra!

Most 7-8 hetes terhes vagyok, nem tudom, hogy gyarapszanak e majd a csíkjaim!

2010. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bőrtipustól függ. 60 kilóval kezdtem, szépen hetente jöttek fel a kilók fokozatosan, 92 kilóval mentem szülni, egy csíkom sem lett, akkora voltam mint egy bálna, még a dokin is mondta hogy hatalas a hasa, de híztam mindenhova. Most 14 honapos a lányom, 65 kg vagyok, de fogyás után sem csíkosodtam be.
2010. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

23:31 Boldog szülinapot a babádnak,akkor vele egy napon születtünk.Bár én egy kicsit előbb.:)

Én a Garnier vízmegkötő testápolóját,és az avon skin so soft fújható két fázisos olaját használtam.

Én vagyok,aki 10 kilót szedett fel.

2010. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Neked is boldog szülinapot! És boldog babavárást! :-)))
2010. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Köszönöm!

Mindenkinek jó egészséget kívánok!

2010. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én dobozos Nivea Soft-tal kentem az óriási hasamat ( gyerkőc 4230g és 59 cm-rel született) már kb a 16-20. héttől és nem lett csíkos, pedig az anyukámé tiszta sria.
2010. jún. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!