Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El kell mennem nőgyógyászhoz?

El kell mennem nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
SOS Az lenne a kérdésem,hogy el kell-e mennem a nőgyógyászhoz,mert ez lenne életem első alkalma...de térjünk a lényegre,hogy miért írtam ide!Szóval 3-4 havonta jött meg eleinte a menstruációm,azután kezdett beállni havira és mostanában pedig 5-8 naponta esetleg fél havonta jön meg! :( Mit tegyek? Lehet,hogy van valami baja a méhemnek? El menjek nőgyógyászhoz? Mit csinálnak ott velem?? 13 éves vagyok és több mint egy éve van meg! Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 8. 16:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igen, el kéne menj, meg endokrinológushoz is, aki a hormonális rendszerrel foglalkozik. Nem normális, hogy ennyire gyakran menstruálsz. Az endokrinológus elküld majd laborba vérvételre, ott hormonszinteket fog kérni, abból sok minden kiderül.
2011. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen, el kellene menned, de szerintem gyerek, vagy tini nőgyógyászhoz menjél.

Keress egy megbizható női dokit, akit meg is tarthatnál a továbbiakban is. Elötte könnyebb vetkőzni, stb.. és könnyebb megbeszélni bármiféle későbbi problémádat is.

2011. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat,de én nagyon meg vagyok ilyedve a nőgyógyásztól,főleg azért is,mert szégyenlős vagyok mások előtt...arra kérnék még választ,hogy ott mit fognak velem csinálni?Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 8. 16:53
 4/17 anonim ***** válasza:

Ne félj! Azért lenne jó találnod egy megbizható dokit, aki elött nem szégyelnéd annyira magad. Én is mindenképpen női nőgyógyászt javasolnék, aki valószinüleg megértőbb, mint férfi kollegája, hiszen ő is nő és ő is volt először nőgyógyásznál valamikor.

Kérd meg anyukádat, vagy valamelyik idősebb nőrokonodat, hogy menjen el veled, érdeklődjetek mikor ki rendel, és utána jelentkezzetek be.

Egy "kicsit" mindenképpem izgalmas lesz az első találkozás, ezért könnyits a női dokival.

Lehet, hogy tini nőgyógyászhoz kellene menned?..

2011. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Igen tinidokihoz kellene mennem,de nem tudom mit kell ott csinálnom....és nem ott akarom nagyra nyitni a szemem,hogy jajj hanem inkább itthon felkészülten elmenni oda! Remélem megértitek és leírja nekem valaki! :)
2011. dec. 8. 18:10
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Inkább dugd magadba sűrűn a tampont!:D Amúgy orvos...!
2011. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

19:01

Mekkora állat vagy te!!!!..

2011. dec. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Tényleg ne félj a nőgyógyásztól, hiszen ő rengeteg puncit lát. A tiéd sem jelent neki semmit. Számára te csak egy beteg ember vagy, akit neki meg kell gyógyítani.
2011. dec. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Az igaz hogy a nőgyógyász már sok puncit látott, de itt most nem az orvos érzéseiről van szó, hanem a pácienséről! Akinek aztán édesmindegy, hogy 10 vagy 1000 puncit látott e már doki!

Ezért javasolnám én is a női dokit, pláne először, mert nála aztán tényleg mindegy, hogy punci, vagy fül, vagy hát, vagy bármi...

2011. dec. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én 15 éves lettem nem rég. És ugyan ez a bajom. Mi megkérdeztük az orvost én azt mondta, hogy 16 éves korig előfordul az ilyen.
2011. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!