Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebben a hónapban másodjára...

Ebben a hónapban másodjára jön meg?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: Nemrég dec. 10-én jött meg életem 2. menstruációja. Ezzel nem volt gond, elég pontos volt, előtte pár napig inkább barnás folyásom volt. De ma (dec. 23) észrevettem, hogy megint enyhe barnás folyásom van. Ezenkívül fáj a hasam egész nap, érzékenyebb vagyok mint szoktam általában. Valószínűleg megint meg fog jönni. Szerintetek ez nagy probléma? Anyukám szerint nem olyan nagy gond, az 1. évben még belefér, mert még nem állt be a menstruációm. Valakivel volt már ilyen? :S
2011. dec. 23. 23:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és amúgy 15 éves vagyok, azt elfelejtettem beírni. :)
2011. dec. 23. 23:34
 2/3 bánomisén ***** válasza:

Egyáltalán nem gond, sőt, még a további 3-4 évben sem gond, ha rendszertelen a mensesed, kimarad, késik, vagy éppen korábban jön meg. Szerintem nagyon sokunkkal volt már ilyen.

Ne aggódj, majd beáll, kell neki pár év.

2011. dec. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
sőt az első 2 évben teljesen normális a rendszertelen menstruáció, szóval nincs miért aggódnod :)
2011. dec. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!