Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen az ovulációs fájdalom?...

Milyen az ovulációs fájdalom? Gyerekszülés után egy évvel most jött meg másodjára és már előző hónapban is éreztem egy elég erős fájdalmat.

Figyelt kérdés
Azt hittem, hogy torna közben megrántottam kicsit az izmaimat a hasamnál, vagy megemeltem a lányomat (10 kiló).. De most nem tornáztam, ugyanúgy elkezdett fájni és kb. peteérés környékén vagyok. Szúró fájdalom a jobb petefészkem környékén. Illetve erős izomláz szerű fájdalom az alhasamban. Korábban sosem éreztem az ovulációm. Ez lehet az?
2010. jan. 2. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában én is megérzem az ovu fájdalmat, ezt nem igazán lehet összetéveszteni semmivel (legalább is nekem) mert ilyenkor húzó, nyomó fájdalmat érzek az alhasamban és nagyon kellemetlen leülnöm. De ebben a hónapban nem éreztem ilyet. Neked is valószínűleg az ovulációt jelzi a fájdalom.
2010. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ! úgy meglepődtem, mert azt hittem, hogy menstruációs görcs szerű ez a fájdalom. tényleg rossz ilyenkor leülnöm is. köszi köszi!
2010. jan. 2. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!