Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti milyen betétet...

Lányok! Ti milyen betétet használtok menstruációra? Ti melyiket szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 14:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

pamutos Always

de inkább tamponos vagyok

bár azt neked nem ajánlom, kicsi vagy még hozzá

a menstruációd miatt meg ne aggódj, nagyon össze-vissza fog megjönni eleinte, de idővel rendeződik

2011. dec. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

én is az Always-t szeretem a legjobban.

azt hiszem, nem pamutos, amit én szeretek.

2011. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.:)

kortól függ, hogy mikor használjak tampont?

2011. dec. 26. 14:29
 4/22 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2011. dec. 26. 14:30
 5/22 anonim ***** válasza:

nem, nem függ kortól, de így az első néhány mensi alatt szerintem nincs sok értelme

ráérsz akkor is elkezdeni a használatát, ha majd "gyakorlottabb" leszel a dologban :)

2011. dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
az a gáz, hogy járok kajak edzésre és heti egy úszás van és én nem tudok úszni ezért januártól rendszeresen úszni fogok februárig. ahhoz használjak majd tampont? vagy inkább hagyjam ki azt az 1 hetet?
2011. dec. 26. 14:38
 7/22 anonim ***** válasza:

Szia!

A tampon nem függ egyáltalán kortól,de mint ahogy előttem is mondták eleinte nem igazán van szükséged rá.Ha még csak mostanában jött meg először valószínűleg elég lesz Normál betét is. Én is az Alwayst ajánlom.Én mindig azt használok,mert kényelmes és nem "ázik" át.

Ne félj,nemsokára észre sem fogod venni,hogy van.:)

2011. dec. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
előző vagyok: bármikor rászokhatsz a tamponra,és szerintem nem érdemes miatta kihagynod.De még az első alkalommal kimaradhat.
2011. dec. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

köszönöm.:))

És ha tamponnal úszok, nem kaphatok el valami betegséget?

2011. dec. 26. 14:47
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Hát elméletileg nem kaphatsz el semmit,de ezt sajnos nem lehet 100000%-ra venni.:)De ne izgulj!Minden nő aki úszik vagy jár úszásra tampont használ és eddig még én se kaptam el semmit.
2011. dec. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!